نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی: مشکل ارسال کمک مالی قطر به غزه حل شد

کدخبر: 440054
اقتصاد نیوز : در بیانیه دفتر نفتالی بنت، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تصریح کرد: نظیر آنچه رسما منتشر شد ارسال کمک مالی قطر به نیازمندان غزه از طریق سازوکاری با مشارکت سازمان حل شد به طوریکه این کمک‌ها به شکل‌ها کوپن‌ها هستند نه چمدان‌های حامل پول نقد که قبلا انجام می‌شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، روسیا الیوم اعلام کرد، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اظهار کرد: ارسال کمک مالی قطر به نیازمندان بخش غزه با مشارکت سازمان حل شد.

در بیانیه دفتر نفتالی بنت، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تصریح کرد: نظیر آنچه رسما منتشر شد ارسال کمک مالی قطر به نیازمندان غزه از طریق سازوکاری با مشارکت سازمان حل شد به طوریکه این کمک‌ها به شکل‌ها کوپن‌ها هستند نه چمدان‌های حامل پول نقد که قبلا انجام می‌شد.

بنت افزود: اما بخش سوم این کمک مالی به این ترتیب است که سیستم‌های امنیتی در راهکارهای مختلف درباره آن بازنگری می‌کنند. زمانی که طرح مناسب برای تضمین عدم استفاده این مبالغ در فعالیت‌های تروریستی ایجاد شود وزیر جنگ به نخست‌وزیر مطرح خواهد کرد تا طرح قبلی تکرار نشود. نخست‌وزیر موضع خود را در این باره بعد از ارائه طرح‌های مختلف مشخص خواهد کرد. 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما