عضو هیئت رئیسه مجلس: تقویت پدافند غیرعامل مطالبه ملی است

کدخبر: 451094
عضو هیئت رئیسه مجلس با انتقاد از برخی بی توجهی‌های گذشته به مقوله کار پدافندی در عرصه‌های زیر ساختی گفت: تحکیم زیر ساخت‌ها در شرایط پیچیده کنونی ضامن توسعه کشور است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بر ضرورت صیانت از استحکامات زیربنایی کشور با تقویت پدافند غیر عامل تاکید کرد و آن را مطالبه ملی خواند.

علی کریمی فیروزجایی گفت: موقعیت حساس کشورمان در منطقه و جهان می‌طلبد تا برای صیانت از منافع ملی در برابر هجوم سایبری دشمنان همیشه در حالت آماده باش باشیم.

دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور با اشاره به واقعه اختلال در سامانه کارت سوخت کشور افزود: این واقعه اهمیت افزایش تلاش‌ها برای صیانت از استحکامات زیربنایی در برابر هجمه‌های پیدا وپنهان را دوچندان کرده است.

نماینده مردم بابل با اشاره به تغییر ماهیت تهدیدات فراسرزمینی ادامه داد: جنگ سایبری در دنیای کنونی واقعیت انکار ناپذیر است وباید برای آن آماده بود.

دبیر هیئت رئیسه مجلس یازدهم با اشاره به تلاش موفق دولت در واقعه اختلال در سامانه کارت سوخت افزود: دولت سیزدهم نشان داد با هوشمندی و چابکی درخور با حوادث مقابله می‌کند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: یقیناً این واقعه برای ایجاد آشوب و حوادث ضد امنیتی در کشور تدارک دیده شد.

عضو مجمع نمایندگان مازندران در مجلس یازدهم خاطر نشان کرد: مقابله با حوادث ضد امنیتی نیاز به پیشگیری و برنامه ریزی مستمر دارد.

کریمی فیروز جایی با تاکید بر لزوم تقویت پدافند غیر عامل گفت: دولت ومجلس باید در این زمینه گام‌های جدی تر بردارند.

نماینده مردم بابل با تاکید بر اهمیت کار پدافندی در کشور گفت: مراقبت از سرمایه‌های ملی در برابر تهدیدات وظیفه همگانی و مطالبه جدی است.

عضو هیئت رئیسه مجلس با انتقاد از برخی بی توجهی‌های گذشته به مقوله کار پدافندی در عرصه‌های زیر ساختی افزود: تحکیم زیر ساخت‌ها در شرایط پیچیده کنونی ضامن توسعه کشور است.

این مسئول پارلمانی ادامه داد: سرمایه گذاری در زمینه مراقبت از سامانه‌های ملی در برابر هجوم سایبری و جنگ الکترونیک سطح ایمنی کشور و جایگاه آن را ارتقا می بخشد.

دبیر هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفت: مجلس شورای اسلامی برای حمایت از تلاش‌های دولت در تقویت پدافند غیر عامل کشور عزم راسخ دارد.

این نماینده مجلس دفاع ملی از ساختارها و زیربناهای کشور را فصل مشترک همه ارگان‌ها، دستگاه‌ها و مسئولان دانست وافزود: در زمینه صیانت از منافع ملی هیچ اختلافی بین مسئولان پذیرفتنی نیست.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما