اعلام برنامه های سفر رئیس‌جمهور در سمنان

کدخبر: 452087
سیدمحمدرضا هاشمی گفت: رئیس‌جمهور در ادامه سفرهای استانی دولت، فردا 13 آبان‌ماه به سمنان سفر می‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، استاندار سمنان از سفر حجت‌الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی به این استان خبر داد.

سیدمحمدرضا هاشمی اظهار کرد: رئیس‌جمهور در ادامه سفرهای استانی دولت، فردا 13 آبان‌ماه به سمنان سفر می‌کند.

وی با بیان اینکه آیین استقبال از رئیس جمهور فردا صبح برگزار می شود، افزود: این سفر با حضور رئیس دولت سیزدهم در شورای اداری  استان در سالن استانداری سمنان پایان می‌یابد.

استاندار سمنان از برگزاری نشست خبری دکتر رئیسی با خبرنگاران سمنانی خبر داد و تصریح کرد: همچنین دیدار با نخبگان استان سمنان از دیگر برنامه‌های قطعی شده رئیس‌جمهور است.

وی همچنین از سفر نمایندگان رییس جمهور به شهرستان‌های این استان خبر داد و گفت: دکتر مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور به نمایندگی از رئیس‌جمهور به شهرستان میامی سفر می‌کند . همچنین وزیر دادگستری نیز به نمایندگی از دکتر رئیسی راهی دو شهرستان آرادان و گرمسار خواهد شد.

استاندار سمنان از سفر دکتر عین‌الهی وزیر بهداشت به شهرستان دامغان خبر داد و خاطرنشان کرد: دکتر ساداتی نژاد وزیر جهادکشاورزی نیز به نیابت از رئیس دولت سیزدهم در دو شهرستان سرخه و مهدیشهر حضور می‌یابد.

وی از سفر دکتر فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت به شهرستان شاهرود خبر داد و گفت: همچنین وزیر راه و شهرسازی نیز به نمایندگی از رئیس جمهوری از مناطقی از شهرستان سمنان بازدید خواهد کرد.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازار طلا و ارز پایتخت

    اقتصادنیوز : بازار ارز و طلا امروز چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ شاهد صعود قیمت دلار ، قیمت سکه و قیمت طلا بود. قیمت درهم نیز…

از دست ندهید
بلیط هواپیما