این چای گیاهی باعث مرگ می شود

کدخبر: 452159
نوعی چای گیاهی وجود دارد که باعث مرگ می شود. در این مقاله با این نوع چای گیاهی آشنا شوید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از بهداشت نیوز، شاید همیشه فکر کنید که چای نمی تواند باعث مرگ کسی شود. ولی جالب است بدانید که نوعی از چای گیاهی در آمریکا رشد می کنید کهاین چای گیاهی باعث مرگ میشود!

گیاه تاج الملوک به رنگهای مختلف در دشت های امریکا فراوان میروید و در کلورادو امریکا به رنگ آبی است (گل نشان ایالتی کلرادو است) از تخم هم به عمل میاید و در سال دوم گل می دهد گیاهی چند ساله یا دائمی است .

خانم جی آستن درشهر فرانسیسکو آمریکا در اثر مصرف چای گیاهی که با سم آرسنیک ترکیب شده بود در محله چینی ها درگذشت.

سازمان بهداشت آمریکا به همه مردم این کشور توصیه کرده که این نوع چای گیاهی را دور بریزند تا دچار مسمومیت و مرگ و میر نشوند.

بر اساس این گزارش خانم استن پس از خوردن برگ های چای از یک شرکت تجاری ضربان قلبش به صورت ناگهانی نامنظم و پس از فراگیری ضعف عمومی فوت می کند.

در نقطه دیگر از شهر سانفرانسیسکو مردی با مصرف برگ های چای همین شرکت تجاری دچار مسمومیت شده و به اورژانس بیمارستان این شهر انتقال داده شد.

طبق دستور سازمان بهداشت آمریکا سم گیاهی موجود در برگ های چای این شرکت نوعی از آرسنیک بوده که با مصرف آن سم، ضربان قلب به صورت نامنظم در می آید.

بر اساس گزارش آزمایشگاه مرکزی آمریکا سم موجود در برگ های چای این شرکت تجاری از یک گیاه وحشی به نام تاج الملوک درست شده است و در بین متخصص طب گیاهی به نام "زهر گرگ" معروف است که متاسفانه برگ های چای نیز از همین گیاه درست شده که هدف از تولید آن به وسیله این شرکت تجاری خوش رنگ کردن چای است.

افراد پس از استفاده از گیاه تاج الملوک ضربان قلبشان افزایش می یابد و در قفسه سینه احساس درد می کنند و در نوع مزمن آن حالت تهوع استفراغ و درد شکم و اسهال نیز اضافه می شود.

گفتنی است؛ خرید و فروش این چایی دربسیاری از نقاط دنیا ممنوع اعلام شده و تا کنون تعداد زیادی از مردمان آمریکا در اثر مصرف این چای گیاهی به بیمارستان های این کشور مراجعه کرده اند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما