وزیر تعاون دولت دوم سید محمد خاتمی:

دولت رئیسی فن مذاکره را نمی داند!

کدخبر: 452413
علی صوفی گفت: اگر دولت آقای روحانی منتظر برجام بود دولت آقای رییسی همه کارهایشان را تعطیل کردند و منتظر برجام هستند. پیشرفتی هم ندارند چون کارشناسی ندارند، فردی مانند ظریف را ندارند به بیان دیگر فردی که بتواند به خوبی مذاکره کند را ندارند و در واقع فن مذاکره را نمی‌دانند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبر آنلاین ، علی صوفی، وزیر تعاون دولت دوم سید محمد خاتمی، رییس جمهور پیشین کشورمان در پاسخ به این سوال که بسیاری حذف یک جناح سیاسی را موجب ضرر به کشور و از دست دادن منتقدان دولت می دانند، ارزیابی شما در این باره چیست؟  گفت: معمولا منتقدان دولت باید از جریان مقابل باشد اما الان اصولگرایان هم به دولت و عملکردش اعتراض دارند. اخیرا آقای رییسی به اردبیل سفر کردند. در فضای مجازی صحبت های امام جمعه اردبیل در جلسه با آقای رییسی منتشر شده مبنی براینکه به آقای رییسی ایراد گرفتند که چرا به استانها سفر می‌کنید؟ به هر حال این سفرها خوبی هایی هم دارد اما باید سیاستگذاری و در عین حال تصمیم گیری شود.

رئیسی مذاکره‌کننده‌ای چون ظریف ندارد/ دولت رییسی همه کارها را تعطیل کرده و منتظر برجام است!

دبیر کل حزب پیشرو اصلاحات افزود: این دولت هنوز هیچ تصمیمی نگرفته است و به معنای واقعی، کاملا منفعل است. اگر دولت آقای روحانی منتظر برجام بود دولت آقای رییسی همه کارهایشان را تعطیل کردند و منتظر برجام هستند. پیشرفتی هم ندارند چون کارشناسی ندارند، فردی مانند ظریف را ندارند به بیان دیگر فردی که بتواند به خوبی مذاکره کند را ندارند و در واقع فن مذاکره را نمی‌دانند.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازار طلا و ارز پایتخت

    اقتصادنیوز : بازار ارز و طلای تهران امروز سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ با اخبار برجام شاهد زلزله قیمتی دلار ، قیمت سکه و قیمت…

از دست ندهید
بلیط هواپیما