ویژگی جدید واتس‌اپ / واتساپ بی‌نیاز از گوشی هوشمند می‌شود

کدخبر: 452694
واتس‌اپ قابلیتی جدید به کاربران خود ارائه می‌دهد تا حساب خود را به دستگاه‌های ثانویه پیوند داده و بدون نیاز به تلفن هوشمند اولیه به ارسال و دریافت پیام‌ها ادامه دهند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب، چند ماه است که واتس اپ در حال آزمایش قابلیتی است که به کاربران امکان می‌دهد حساب خود را به دستگاه‌های ثانویه پیوند دهند و بدون تلفن هوشمند اولیه به ارسال و دریافت پیام‌ها ادامه دهند. این ویژگی اکنون به طور رسمی برای همه کاربران واتس اپ در آخرین به روز رسانی واتس اپ در هر دو نسخه اندروید و iOS ارائه شده است.

جی اس ام آرنا گزارش داد، پیش از این، قبل از اینکه بتوانید مکالمه‌ای را در مرورگر وب متصل خود انجام دهید، باید مطمئن می‌شدید که تلفن هوشمند اصلی شما همچنان به اینترنت متصل است.

FQenmwHfqQ0a

واتس اپ قابلیتی را برای اتصال دستگاه‌ها بدون نیاز به گوشی هوشمند برای آنلاین بودن ارائه می‌دهد
هنگام فعال کردن این ویژگی در تلفن هوشمند خود، باید این ویژگی را انتخاب کنید که همچنان در نسخه "بتا" برچسب گذاری شده است.

پس از فعال شدن، قبل از اتصال مجدد به دستگاه جدید، پیوند شما از همه دستگاه‌ها لغو می‌شود. پس از پیوند، تقریباً به همین صورت عمل می‌کند، با این تفاوت که می‌توانید بدون در نظر گرفتن اینکه گوشی هوشمند اصلی شما آنلاین است یا نه، چت کنید. به علاوه، پیام‌ها و تماس‌ها همچنان رمزگذاری شده‌اند.

اکنون، دستگاه‌های مرتبط می‌توانند تا ۱۴ روز پس از آفلاین شدن تلفن هوشمند اصلی، پیام دریافت و ارسال کنند. اگر در موقعیتی هستید که گوشی هوشمند خود را به طور موقت گم کرده اید و نیاز به برقراری ارتباط با افراد از طریق واتس اپ دارید، یا اگر باتری گوشی هوشمند شما تمام می‌شود، اما در نزدیکی یک رایانه متصل هستید، ممکن است مفید باشد.

J2CbibhnpCuT

متأسفانه، محدودیتی در iOS وجود دارد که به شما اجازه نمی‌دهد پیام‌ها یا رشته‌های مکالمه را از یک دستگاه مرتبط حذف کنید. محدودیت دیگر این است که هنوز نمی‌توانید تبلت یا گوشی هوشمند ثانویه را به هم متصل کنید.

برای بررسی این ویژگی، به آخرین نسخه واتس اپ به روز رسانی کنید و روی منوی سه نقطه ضربه بزنید. سپس روی «دستگاه‌های مرتبط» ضربه بزنید و این ویژگی را فعال کنید.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما