گلایه یک نماینده از تیم مذاکرات هسته‌ای

کدخبر: 454969
حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن قدردانی از اقدام قوه قضائیه به دلیل ورود و برخورد با دانه درشت‌ها و افرادی مانند سیف و عراقچی، گفت: احساس عمومی این است که تناسب بین جرم و جریمه وجود رعایت نشده، انتظار عمومی این بود که مفسدان اقتصادی با اشد مجازات برخورد شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت که در آستانه مذاکرات هسته‌ای این انتظار وجود دارد تا دولت مجلس را محرم بداند و بی تفاوتی دولت گذشته نسبت به عدم ارائه گزارش به مجلس را شاهد نباشیم و تعامل بین دولت و مجلس به صورت جدی برقرار شود.

 حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن قدردانی از اقدام قوه قضائیه به دلیل ورود و برخورد با دانه درشت‌ها و افرادی مانند سیف و عراقچی، گفت: احساس عمومی این است که تناسب بین جرم و جریمه وجود رعایت نشده، انتظار عمومی این بود که مفسدان اقتصادی با اشد مجازات برخورد شود.

وی افزود: قوه قضائیه به پرونده کرسنت که مظلومیت جمهوری اسلامی ایران در آن نهفته است ورود کند و با متخلفان این پرونده برخورد جدی شود.

قوه قضائیه با متخلفان پرونده کرسنت برخورد کند

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به پیش بینی‌های مرکز اقلیم شناسی و هوا شناسی دستگاه‌های مربوطه باید اقداماتی داشته و مقدماتی را فراهم کنند تا کمتر شاهد وارد شدن خسارات مالی و جانی به مردم باشیم.

پژمان‌فر گفت: در آستانه مذاکرات هسته‌ای قرار داریم این انتظار وجود دارد تا دولت مجلس را محرم بداند و بی تفاوتی دولت گذشته نسبت به عدم ارائه گزارش به مجلس را شاهد نباشیم و تعامل بین دولت و مجلس به صورت جدی برقرار شود.

وی خاطرنشان کرد: روز گذشته نیز نشستی با رئیس کل بانک مرکزی داشتیم و نسبت به رفع حل تمامی مشکلات حوزه چک تفاهم خوبی صورت گرفت.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما