ستاره‌های گرانقیمت فوتبال که جام‌جهانی را از دست دادند

کدخبر: 455485
در گزارش زیر فهرستی از باارزش‌ترین بازیکنانی که جام‌جهانی فوتبال ۲۰۲۲ را از دست دادند منتشر شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از دنیای ورزش، پیکار‌های مقدماتی راه یابی به جام جهانی ۲۰۲۲ در روز‌های فیفادی برگزار شد و تعدادی از تیم‌ها جواز حضور در جام جهانی را کسب کردند و در این میان برخی تیم‌های دیگر راهی پلی آف شدند و تیم‌هایی هم از رسیدن به جام جهانی باز ماندند.

به بهانه حذف بعضی کشور‌ها از جام جهانی، فهرستی از بازیکنان و ستاره‌هایی که این تورنمنت بزرگ را از دست دادند منتشر شده است که ستاره‌های نام آشنا و گرانقیمتی در این لیست حضور دارند.

درصدر این فهرست، ارلینگ هالند بچه غول نروژی قرار دارد. نروژی‌ها در رقابت با هلند و ترکیه قافیه را باختند و از رسیدن به جام جهانی بازماندند تا هالند که قیمتی معادل ۱۵۰ میلیون یورو دارد بزرگترین ناکام باشد.

در رده دوم ستاره‌هایی که از رسیدن به جام جهانی بازماندند، یان اوبلاک ۲۸ ساله، سنگربان اسلوونیایی اتلتیکو مادرید که بار‌ها بهترین بازیکن لالیگا شناخته شده است و در حال حاضر یکی از برترین دروازه بانان جهان به شمار می‌رود قرار دارد.

این سنگربان از نگاه ترانسفرمارکت قیمتی معادل ۷۰ میلیون یورو دارد.

جایگاه سوم را میلان اشکرینیار دیگر بازیکن اسلوونیایی که در حال حاضر در اینترمیلان عضویت دارد، به خود اختصاص داه است.

اشکرینیار قیمتی معادل ۶۰ میلیون یورو دارد.

دو بازیکن ساحل عاجی، فرانک کسیه با ۵۵ میلیون یورو و زا‌ها با ۴۵ میلیون یورو ستاره‌های دیگری هستند که نتوانستند جواز حضور در جام جهانی را به همراه این تیم آفریقایی کسب کنند و ناکام ماندند.

تاپسوبا، اودگارد، په په، کیتا و هالر دیگر ستاره‌های ارزشمند ناکام در رسیدن به جام جهانی به شمار می‌روند.

4taBykoctWeO

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما