انبار ماینر در جنوب تهران کشف شد

کدخبر: 455817
معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: ۷۴دستگاه ماینر و ۵۷۲ برد ماینر غیرمجاز از یک انبار در جنوب تهران کشف شده است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ نادر مرادی دراین‌باره گفت: مدتی قبل و درپی دریافت گزارشی مبنی بر نگهداری تعداد زیادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال در یکی از انبارهای واقع در جنوب تهران رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس اماکن تهران بزرگ قرار گرفت.

 

وی ادامه داد:‌ با اقدامات انجام شده مشخص شد که گزارش واصله صحیح بوده و تعداد زیادی ماینر و برد ماینر در یکی از انبارهای محدوده بهشت زهرا نگهداری می‌شود که در همین راستا هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم برای انجام عملیات دریافت شد.

 

مرادی با اشاره به عملیات ماموران گفت:‌ ماموران در عملیاتی اقدام به حضور در محل و بازدید از این انبار کردند که در جریان آن ۷۴ دستگاه ماینر غیرمجاز و ۵۷۲ برد ماینر را کشف و ضبط کردند. همچنین مالک انبار نیز دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.  

معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ درباره ارزش ریالی اقلام کشف شده از این انبار نیز گفت: بنابر اعلام کارشناسان مربوطه اقلام کشف شده از این انبار دست کم ۴۰میلیارد ریال ارزش دارند.  

به گفته مرادی، متهم دستگیر شده نیز پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی

    اقتصادنیوز: قیمت طلا و نقره در معاملات دیروز روندی کاهشی داشت. با این حال بیت‌کوین توانست با تغییر مسیر به لاین صعود…

از دست ندهید
بلیط هواپیما