مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته؛

نیروگاههای تجدیدپذیر در صدر اولویت دولت

کدخبر: 456665
نشست تخصصی بررسی اولویت حمایتی و قرار گیری طرح های احداث نیروگاه های تجدید پذیردر حوزه صنایع پیشرفته و سرفصل های حمایتی صندوق برگزار شد.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ در این نشست رضا نقی پور اصل رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با اشاره به نیاز کشور به تولید برق، بر حمایت از  شرکت های فعال در حوزه انرژی های نو و تجدید پذیر تاکید کرد.

رئیس هیات مدیره صحا ضمن توصیه به تسهیلگری و کوتاه کردن فرآیند ها در ارائه خدمات به شرکت ها خواستار کلان نگری ، توجه به مسئولیت های اجتماعی و ریسک پذیری در حمایت از شرکت های فعال در این حوزه  شد.

در این نشست اعضای هیات مدیره صندوق نیز با اشاره مشکلات پیش روی کشور در تامین نیروی برق، بر استفاده از ظرفیت های صحا در حمایت از شرکت های فعال در حوزه انرژی های نو و تجدیدپذیر در راستای تامین برق مورد نیاز کشور  تاکید کردند.

در این نشست همچنین مقرر شد به منظور تسریع و تسهیل در بررسی طرح ها و ارائه خدمات به شرکت های فعال در حوزه انرژی های نو و تجدید پذیر ظرفیت ها و تجارب سایر دستگاه ها مانند معاونت پژوهشی وزارت علوم ، پژوهشگاه نیرو و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز مورد استفاده قرار گیرد.    

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما