خاطره بازی بازیگر گاندو در خندوانه

کدخبر: 456697
شب گذشته وحید رهبانی، بازیگر «گاندو» مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه بود و خاطرات جالبی را از دوران کودکی خود تعریف کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین رامبد جوان،شب گذشته دوشنبه یکم آذر)= در برنامه «خندوانه»، میزبان وحید رهبانی، بازیگر اصلی سریال «گاندو» بود. 

این بازیگر درباره نقش محمد در سریال «گاندو» توضیح داد: «این نقش را دوست داشتم. قبل از پخش سریال «گاندو»، می‌ترسیدم که از آن طرف بوم بیفتد، خدا را شکر بازخوردهایی که از مردم گرفتم، راضی کننده بود.»

او ساخت ادامه این سریال هم توضیح داد: «من از ساخت فصل سوم «گاندو» بی خبر هستم.» 

وحید رهبانی درباره خاطره‌های دوره کودکی خود گفت: «در تهران به دنیا آمدم و در کوچه‌های محله امیرآباد بزرگ شدم. عاشق کوچه، دوچرخه سواری و فوتبال بودم و خیلی به کبریت و آتش زدن علاقه داشتم.»

این بازیگر ادامه داد: «حتی قبل از چهارشنبه‌سوری، نارنجک درست می‌کردم. یک‌بار که از مدرسه برمی‌گشتم، یکی از این‌نارنجک‌ها را به سمت دیوار یک خانه پرتاب کردم، اما نارنجک به پنجره خورد و در داخل قابلمه غذای آن خانواده در آشپزخانه افتاد و آشوب به‌پا کرد. همان موقع مچ من را گرفتند و دردسر بزرگی برایم درست شد که پس از آن ساخت نارنجک و استفاده از آن را کنار گذاشتم.» 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی؛

    اقتصادنیوز: دیروز، خرس‌ها موفق شدند کنترل کامل بازار ارزهای دیجیتال را در دست بگیرند و بیت کوین و بسیاری از رمزارزهای…

از دست ندهید
بلیط هواپیما