این 12​سلبریتی مشهور و ثروتمند زندگی ساده ای دارند + تصاویر

کدخبر: 456758
اقتصادنیوز: جالب است بدانید بعضی از سلبریتی ها برخلاف دارایی قابل توجهشان زندگی ساده ای دارند.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، اغلب ما تصور میکنیم داشتن پول زیاد به معنی داشتن ماشین های زیاد، عمارت های بزرگ و دیگر موارد لوکس است. اما ، پول نباید باعث ایجاد تغییر در کسی شود این عقیده ی بسیاری از افراد ثروتمند در دنیاست ، در این بخش از نمناک شما با برخی از آنها که به عنوان سلبریتی ها و چهره های مشهور احتمالا شناختی در موردشان دارید آشنا خواهید شد.

سلبریتی ها و هالیوودی های ثروتمند که ساده زندگی میکنند:

1.هلی بری
این سلبریتی با میلیون ها دلار زندگی خوبی دارد اما به گفته ی خودش ، ساده زندگی میکند چراکه نمیداند تاچه زمانی قرار است درآمد بالایی داشته باشد.
 
زندگی سلبریتی ها

2.کیت میدلتون

کیت به عنوان کسی که پوشیدن لباس های بازار عامه را آغاز کرد، مطرح شده است؛ و هیچ شکی در این باره نیست. او در رسانه ها چندین بار با لباس مشابه دیده شده است.
 
 کیت میدلتون

زندگی کیت میدلتون و طرز لباس پوشیدن کیت میدلتون

3.متیو مک کانهی
بسیاری نمی دانند که متیو در یک تریلر زندگی می کرد، حتی پس از درآمد بالایی که با فیلم های کمدی کسب میکرد . او معتقد بود تریلر بی نظیر است و در مقایسه با یک خانه بزرگ جلب توجه نمی کند.
 
سلبریتی ها

 

4. اینگوار کامپرد
اینگوار بنیانگذار IKEA و یکی از ثروتمندترین افراد جهان است؛ او ترجیح می دهد پرواز فرست کلس سوار نشود،ماشین ساده ای را استفاده کند و لباس های دست دوم خرید کند.
 
اینگوار کامپرد

 

5. کی. رولینگ
رولینگ دارای ثروت بیش از 1 میلیارد دلاری است. با این حال با وجود ثروت زیاد ، او بخش بزرگی از پول خود را به خیریه ها می دهد. او معتقد است  ساده زندگی کردن ، بزرگترین هنر زندگی اوست. او ساده می پوشد و از شهرت برای توجه مردم استفاده نمیکند.
 
 کی. رولینگ

 کمک کی رولینگ به خیریه ها

6. لیدی گاگا
بسیاری از طرفداران لیدی گاگا را عجیب می پندارند. اما در زندگی خصوصی اش بسیار ساده زندگی می کند و گاها لباس هایش را از حراجی میخرد. او می گوید زمانی که من از کوپن هایم استفاده میکنم یا از خرده فروشی ها خرید میکنم مردم من را دیوانه تصور میکنند. او میل به خوردن غذاهای خانگی دارد و پیتزا و راویولی می پزد.
 
لیدی گاگا

 نوع خرید لباس لیدی گاگا از سلبریتی های مشهور

7. سارا جسیکا پارکر
او با آنچه در تلویزیون است بسیار تفاوت دارد . سارا علاقه به زندگی و پوشش ساده دارد و نیز فروتنانه سرگرم پرورش فرزندانش است.
 
سارا جسیکا پارکر

 پوشش و زندگی ساده سارا جسیکا پارکر

8.جولیا رابرت
جولیا رابرت عاشق لباس های ساده دارد، او لباس های کودکانش را می دوزد و سبزیجات ارگانیک پرورش میدهد. در مصاحبه ای، او گفت که از شامپوهای معمولی استفاده میکند.
 
جولیا رابرت

پوشیدن لباس های ساده توسط جولیا رابرت

9. کینو ریوز
کینو ریویز یکی از بهترین بازیگران جهان است. او مردی ساده و سخاوتمند است که هشتاد درصد درآمدش را به دیگران می دهد. او از حراج خرید میکند و با وسایل نقلیه عمومی رفت و آمد دارد و به هتل های لوکس نمیرود.
 
کینو ریوز

کینو ریوز از بهترین بازیگران جهان

10.جنیفر لوپز
جنیفر بی نهایت ثروتمند است ، اما هنوز ، ساده زندگی کردن را انتخاب می کند.
 
جنیفر لوپز

ساده زندگی کردن جنیفر لوپز ثروتمند

11. خوزه موخیکا
خوزه، رئیس جمهور سابق اوروگوئه است. به علت سبک زندگی منحصر به فردش بسیاری او را فقیرترین رئیس جمهور جهان می نامند. او به همراه همسرش در مزرعه ی خود زندگی میکند و بیشتر درآمدش ، صرف امور خیریه میشود.
 
خوزه موخیکا

سبک زندگی خوزه موخیکا رئیس جمهور سابق اروگوئه

12.توری اسپلینگ
چند سال پیش توری خانه اش را برای زندگی در یک خانه چوبی فروخت، او سبزیجات و میوه ها را در باغ خود پرورش میدهد.
 
توری اسپلینگ

زندگی توری اسپلینگ در خانه چوبی

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما