باند بزرگ مواد مخدر در جنوب کشور منهدم شد

کدخبر: 456935
اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی کرمان از انهدام یک باند قاچاق مسلحانه مواد افیونی در غرب استان کرمان خبر داد.

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در این عملیات منسجم پلیسی در دشت "ریگ سفید" شهرستان شهربابک ۲۹۷ کیلو و ۶۰۰ گرم حشیش و ۲۲۴ کیلو گرم شیشه کشف شد.

 

او افزود: ماموران پلیس شهربابک با انجام اقدامات اطلاعاتی از انتقال مقادیری موادمخدر از مرز‌های شرقی به استان‌های مرکزی کشور مطلع، و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

او با اشاره به رصد مستمر فعالیت‌های این باند اظهار کرد: شب گذشته تیم‌های عملیاتی پلیس شهرستان‌های "شهربابک" و "سیرجان" با پشتیبانی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و تکاوران یگان ۱۲۴ قرارگاه ابوذر با مشاهده ۲ دستگاه خودروی پژو پارس متعلق به قاچاقچیان در ۷ کیلومتری شهربابک در دشت "ریگ سفید" به آن‌ها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه قاچاقچیان به محض رویت ماموران به سمت آن‌ها شلیک کردند، بیان داشت: در این درگیری مسلحانه با آتش پرحجم ماموران، سرنشینان خودروی اول زمین گیر و سرنشینان خودروی دوم نیز با رها کردن خودرو و تیر اندازی به سمت ماموران از محل متواری شدند.

سردار ناظری گفت: در این عملیات ضمن توقیف خودروها، ۲ نفر از قاچاقچیان دستگیر و ۲۹۷ کیلو و ۶۰۰ گرم حشیش و ۲۲۴ کیلو گرم شیشه کشف شد.

او با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری سایر متهمان متواری ادامه دارد، تصریح کرد: تیم‌های عملیاتی پلیس همچنان به صورت زمینی و هوایی در حال پاکسازی منطقه هستند.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازار طلا و ارز پایتخت

    اقتصادنیوز : بازار ارز و طلای تهران امروز سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ با اخبار برجام شاهد زلزله قیمتی دلار ، قیمت سکه و قیمت…

از دست ندهید
بلیط هواپیما