رئیس پلیس اماکن عمومی البرز اعلام کرد؛

هفت نانوایی متخلف نقره داغ شدند

کدخبر: 457480
سرهنگ حمیدرضا افشاری، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی البرز از اجرای طرح بازدید از مراکز فروش نان در استان خبر داد و اعلام کرد: در این طرح از ۸۶ واحد بازدید و هفت نانوایی متخلف پلمپ شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سرهنگ حمیدرضا افشاری اظهار کرد: در راستای نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی نان فروشی و پیشگیری از تخلفات مربوط به این صنف، طرح بازدید از خبازی‌های سطح استان در دستورکار پلیس نظارت بر اماکن عمومی استان قرار گرفت.

وی افزود: در این طرح که به صورت همزمان در طی ۲۴ ساعت در قالب ۱۲ تیم عملیاتی در سطح استان البرز به اجرا درآمد، از ۸۶ نانوایی بازدید شد که ۷ واحد به دلیل تخلفات متعدد با هماهنگی مقام قضائی پلمب شدند.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی استان البرز با اشاره به صدور اخطاریه پلمب برای ۲۷ نانوایی متخلف اظهار داشت: به این واحدها ۱۰ روز مهلت داده شد تا معایب احصا شده را برطرف کنند.

وی با بیان اینکه پلیس در کنار سایر دستگاه‌ها بر نحوه فعالیت صنوف نظارت می‌کند، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف و جرمی از سوی واحدهای صنفی، موضوع را با کارشناسان پلیس در مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازارهای جهانی

    اقتصادنیوز: دیروز بیت کوین سقوط کرد و به پایین ترین حد در شش ماه گذشته یعنی نزدیک به ۳۸ هزار دلار رسید.

از دست ندهید
بلیط هواپیما