بازیگر معروف از راز بزرگ زندگی اش پرده برداشت!

کدخبر: 459344
اقتصادنیوز: غفارمنش گفت که چشم چپ او به شکل مادرزادی بینایی ندارد و پدرش او را از ورود به این عرصه نهی کرده بود.
 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا، امیر غفارمنش بازیگر  تلویزیون  و سینما در برنامه‌ «احوالپرسی»، از راز زندگی‌اش پرده برداشت و درباره مانع بزرگی که بر سر راه بازیگری‌اش وجود داشت، صحبت کرد.

غفارمنش عنوان کرد که چشم چپ او به شکل مادرزادی بینایی ندارد و پدرش، غفار غفارمنش، که اتفاقا از فیلمسازان آزاد سینماست او را از ورود به این عرصه نهی کرده بود.

غفارمنش گفت: با وجود مخالفت پدرم، بازیگری را شروع کردم، اما تا هفت سال، پدرم به تماشای تئاتر‌های من نیامد. تا اینکه یکی از استادانم پدرم را اتفاقی در خیابان می‌بیند و بابت  رشد  من در بازیگری به ایشان تبریک می‌گوید. اینگونه شد که پدرم برای رفع کنجکاوی به تماشای نمایشم آمد و بعد فهمید که من هم می‌توانم با وجود مشکلی که در بینایی دارم، موفق باشم.

امیرغفارمنش این حقیقت از زندگی خود را بهانه‌ای قرار داد تا به متقاضیان جوان ورود به عرصه بازیگری یادآور شود که اگر  عشق  به کار وجود داشته باشد، هیچ مانعی نمی‌تواند بر سر راه موفقیت قرار بگیرد.

امیر غفارمنش در بخش دیگری از برنامه درباره همسر سابق خود مرحومه پوپک گلدره صحبت کرد و افزود: ایشان اولین شاگرد خصوصی من در بازیگری بود و باید بگویم استعداد بزرگی بود که متأسفانه مجال بیشتری برای شکوفایی پیدا نکرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما