عجیب ترین خانه های جهان/ از خانه های حبابی تا خانه آویزان از صخره !+ عکس

کدخبر: 460275
مورد از عجیب‌ترین طراحی‌ های خانه در جهان را در این گزارش کوتاه مشاهده می‌ کنید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از Annahar؛ انسان‌ها گاهی کار‌های خلاقانه تری نسبت به آنچه لازم است، انجام می‌دهند. این خلاقیت‌ها در هر سازه‌ای ممکن است به کار گرفته و نمایان شود. در این گزارش کوتاه نیز چند مورد از عجیب‌ترین خانه‌های طراحی و ساخته شده را مشاهده می‌کنید که احتمالا برایتان تازگی دارد و سوالاتی را در ذهنتان ایجاد می‌کند.

خانه بوئینگ ۷۲۷

همانطور که از نام سازه مشخص است، این یک هواپیمای قدیمی و توخالی و دارای ۳ اتاق خواب و ۲ حمام و یک اتاق نشیمن و جکوزی مشرف به دریاچه است.

هتل هواپیمایی

خانه حبابی

صاحب خانه حبابی، طراح بین المللی به نام پیر کاردین است. این خانه‌های متفاوت مشرف به دریای مدیترانه و به شکل حباب‌هایی روی هم شکل گرفته است.

۵ مورد از عجیب‌ترین طراحی‌های خانه

صخره خانه

این خانه یکی از وحشتناک‌ترین خانه‌ها به حساب می‌آید، زیرا خانه‌ای است که به طور کامل ساخته و سپس در دامنه کوه آویزان شده است. این خانه از ۵ طبقه تشکیل شده، در حالی که ورودی آن برخلاف سایر ساختمان‌ها روی پشت بام است.

۵ مورد از عجیب‌ترین طراحی‌های خانه

خانه خورشیدی

این خانه در فرانسه و در نزدیکی شهر استراسبورگ به شکل جواهر یا سفینه فضایی ساخته شده است. شکل این خانه به آن اجازه می‌دهد تا بیشترین مقدار انرژی خورشیدی را جمع آوری کند.

۵ مورد از عجیب‌ترین طراحی‌های خانه

خانه کرت

این خانه به عنوان باریک‌ترین خانه در جهان شناخته می‌شود و در لهستان واقع شده است. این خانه حتی برای زوج‌های متاهل هم مناسب نیست، زیرا بسیار باریک است و طول وسیع‌ترین ناحیه در آن تنها به یک متر و بیست سانتی متر می‌رسد.

باریک ترین خانه جهان

خانه وارونه

خانه وارونه در روستای کوچکی در لهستان به سفارش دانیل شاپیوفسکی ساخته شده و یکی از مقاصد گردشگران است. البته بعد از ساخت این خانه معماران دیگری نیز دست به کار شدند و خانه­‌های وارونه­ زیادی را طراحی کردند.

۵ مورد از عجیب‌ترین طراحی‌های خانه

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما