بارش باران و برف در این استانها از فردا

کدخبر: 462160
کارشناس هواشناسی گفت: از اواخر فردا سامانه بارشی وارد کشور می‌شود و زمینه ساز بارش باران و برف در برخی استان‌ها خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز  ، صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی در گفت‌و‌گو با  باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه طی امشب و فردا شاهد تداوم آلودگی هوا در شهر‌های صنعتی و پر جمعیت هستیم گفت: از اواخر روز پنجشنبه سامانه بارشی وارد کشور شده و زمینه ساز بارش در برخی نقاط استان‌های خوزستان و آذربایجان غربی می‌شود.

او افزود:  جمعه و شنبه این سامانه در استان‌های واقع در شمال غرب ،جنوب غرب و دامنه‌های جنوبی البرز سبب بارش باران ، وزش باد شدید موقت و رعدوبرق و در ارتفاعات  زاگرس مرکزی و البرز مرکزی سبب بارش برف می‌شود.

این کارشناس هواشناسی اظهار کرد: یکشنبه شدت بارش‌ها در شمال غرب تشدید شده، ولی همچنان در غرب، جنوب غرب ، بخش‌های مرکزی و دامنه‌های جنوبی البرز بارش تداوم خواهد داشت. از جمعه تا دوشنبه هفته آینده  شدت فعالیت سامانه بارشی در استان‌های واقع در زاگرس مرکزی است. 

او درباره آب و هوای استان تهران هم گفت: فردا آسمان پایتخت صاف تا قسمتی ابری  وغبارآلود است . بیشترین دمای تهران به ۱۰ درجه و کمترین آن  به۳درجه می‌رسد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما