ماجرای عجیب سنجاق سری که این زن را صاحب خانه گران‌قیمت کرد

کدخبر: 462659
اقتصادنیوز: یک زن کالیفرنیایی در اولین ویدیوی خود گفت: «من یک سنجاق سر را معامله می‌کنم تا زمانی که یک خانه پیدا کنم.»

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک زن کالیفرنیایی پس از آغاز مبادله کالا به کالا در یک سال و نیم گذشته، که فقط با یک سنجاق سر شروع شد، اکنون صاحب خانه‌ای گرانقیمت است.

"دمی اسکیپر" ۳۰ ساله، در ماه می ۲۰۲۰ اعلام کرد که راه خود را به سمت خرید یک خانه تغییر خواهد داد. او همه چیز را از یک دوچرخه پلتون گرفته تا یک گردنبند الماس به دست آورد و از هر مورد برای به دست آوردن دارایی بزرگتر و بهتر استفاده کرد. او در مجموع ۲۸ معامله انجام داد، جایی که او این تلاش بلندپروازانه را مستند کرد و آن را Trade Me Project نامید.

او در اولین ویدیوی خود گفت: "من یک سنجاق سر را معامله می‌کنم تا زمانی که یک خانه پیدا کنم. " اسکایپر که در سانفرانسیسکو زندگی می‌کند، گفت که از کریگزلیست، eBay و فیس بوک برای انجام معاملات کالا به کالا استفاده کرده است. برای مثال اسکایپر یک دوچرخه پلتون را با فورد موستانگ GT دلوکس ۲۰۰۶ عوض کرد.

 
 
 
 
 

یا در مثالی دیگر، او شخصی را در اینترنت پیدا کرد که نیاز به تمیز کردن فرش داشت تا در ازای جاروبرقی، یک اسنوبرد ۹۵ دلاری به او بدهد. پس از آن، او اسنوبرد را با یک اپل تی وی ۱۸۰ دلاری مبادله کرد.

او اغلب پس از اینکه متوجه شد مردم برای چه چیزی حاضرند ضرر کنند، کالای مورد نظر خو را ارتقا میداد، برای مثال یک نفر حاضر بود ایکس باکس ۳۲۰ دلاری را با مک بوک پرو خود که حدود ۴۰۰ دلار قیمت داشت تاخت بزند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما