بازداشت یک مدیر در حین گرفتن رشوه

کدخبر: 463487
اقتصادنیوز: حجت الاسلام سید کاظم موسوی، رئیس کل دادگستری فارس از بازداشت مدیر عامل یک شرکت دولتی در استان فارس خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، حجت الاسلام سید کاظم موسوی عصر سه شنبه ۳۰ آذر با بیان اینکه این مدیر با مسئولیت استانی به اتهام اخذ رشوه بازداشت شده است، گفت: متهم در حین دریافت تعدادی سکه طلا و مقادیری ارز از احدی از پیمانکاران با دستور قضایی و توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) بازداشت شد.

به نقل از دادگستری فارس، موسوی افزود: پرونده مذکور با قید رسیدگی ویژه و خارج از نوبت به شعبه دهم بازپرسی دادسرای جنایی و جرائم امنیتی شیراز ارسال شده است و متهمین نیز پس از تفهیم اتهام با قرار تأمین در بازداشت می باشند.

رئیس کل دادگستری استان فارس با تأکید بر جدیت دستگاه قضایی استان در برخورد قاطع با مفسدان در هر رتبه و جایگاهی گفت: جدیت و اراده دادگستری فارس در برخورد های متعدد با مفسدان در رده های مختلف به اثبات رسیده است.

این مقام ارشد قضایی استان خاطر نشان ساخت: مبارزه قاطع  با فساد جزء لاینفک و از وظایف مهم دستگاه قضایی است و این روند در دادگستری فارس با تشکیل شعب ویژه رسیدگی به این دسته از جرائم در دادسرا ، محاکم عمومی و تجدید نظر استان و همچنین برنامه های مدون نظارتی با جدیت ادامه خواهد داشت.

تیتر یک
  • بازگشت تورم به کورس سرعت در اولین ماه زمستان

    اقتصادنیوز: بررسی تورم در ماه اول زمستان نشان از چند اتفاق مهم داشت که در مهمترین آن تورم دهک های بالایی رشد بیشتری را…

از دست ندهید
بلیط هواپیما