فیلم لو رفته از قدم زدن عاشقانه ریحانه پارسا با یک پیر مرد در ترکیه

کدخبر: ۴۶۴۲۵۲
به تازگی فیلمی از ریحانه پارسا در تکسیم ترکیه منتشر شده که این بازیگر را در حال قدم زدن با یک پیر مرد نشان می دهد. این فیلم شایعه ازدواج ریحانه پارسا با این پیرمرد ترکیه ای را بر سر زبان ها انداخته است.
فیلم لو رفته از قدم زدن عاشقانه ریحانه پارسا با یک پیر مرد در ترکیه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از وقت صبح ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلویزیون که به ترکیه مهاجرت کرده است، بیشتر وقت اش را با این پیرمرد بازیگر نه چندان مطرح ترکیه ای می گذراند. برخی از دنبال کنندگان ریحانه پارسا می گویند که احتمالا با وجود بی پولی او، راضی شده تا نامزد کنند.هر چند خودش می گوید که این رابطه بیشتر جنبه کاری دارد.

ریحانه پارسا عکس جدیدی را در پست اینستاگرامی اش منتشر کرد.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا عکس جدیدی را با دوستش در فضای مجازی منتشر کرد. استایل نامتعارف او در کنار گردش خیابانی با دوست جدیدش توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد.

ریحانه پارسا

فیلم گشت‌ ارشاد ۳ درحالی بدون هیچ مشکلی با بازی ریحانه پارسا اکران شده و مثل باقلوا می‌فروشد که به‌تازگی بازی او در فیلمی به‌نام آخرین نگاه در ترکیه و با اسم دیوا پارسا رسانه‌ای شده‌است.

 ریحانه پارسا که مدتی پیش به تعریف و تمجید از سعید سهیلی پرداخته بود و گفته بود اگر فقط یک مرد در سینمای ایران باشد او کسی نیست جز آقا سعید خان سهیلی گویا به یکباره نظرش کلاً عوض شد!

ریحانه پارسا

ریحانه روز گذشته استوری منتشر کرد و از عوامل گشت ارشاد سه علی الخصوص تهیه کننده اش محمد شایسته انتقاد کرد و نوشت: اون فیلیمی که همه جا از فروش بالاش صحبته و هنوز دستمزد قرارداد منو نداده من توقعی از سود فروش ندارم ...یک درصد اگه به خاطر حضور من دارید می رید فیلم رو ببینید بدونید که هیچی از اون فیلم به من نمی رسه...حتی حق خودم...بعد این آقا (محمد شایسته) داره پول پارو می کنه....

ریحانه پارسا

گشت‌ ارشاد ۳ از این بحران کرونا و احتیاج سینما به فیلم‌های پرفروش و البته نیاز مردم غمگین و خسته از روزگار کرونایی، نهایت استفاده یا بهتر بگوییم سوءاستفاده را کرد و برای خنده گرفتن از تماشاگر، به چه خط قرمزهایی که متوسل نشد؛ از بهره‌گیری از اسم و تصاویر کیم کارداشیان در شروع قصه و ماجرای مراسم ازدواج جنجالی‌اش با عباس‌آقا بزرگی و روبوسی جورج کلونی با کیم که موجبات فوران غیرت عباس و به هم خوردن مراسم عروسی و زندان‌رفتن عباس را فراهم می‌کند.

 البته همه این تاخت و تاز و قصه‌گویی پرزرق و برق و فانتزی اولیه، صرفا توجیهی برای حضور نداشتن حمید فرخ‌نژاد در قسمت سوم گشت‌ارشاد است و بس و ارزش کاربردی در قصه ندارد

اما فکر نکنید که عبور گشت‌ارشاد ۳ صرفا به خیالپردازی با کیم کارداشیان محدود می‌شود، نه.

ریحانه پارسا

 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از حال و هوای بازار ارز و سکه تهران؛

    اقتصادنیوز: قیمت سکه امامی که روز پنجشنبه هفته قبل مسیر افزایش را دنبال کرده بود در اولین روز پاییز ۱۴۰۲ از ریل صعود…

کارگزاری مفید