اعلام یک روز عزای عمومی در شادگان

کدخبر: ۴۶۴۳۹۱
سرپرست فرمانداری شادگان روز شنبه در پیامی ضمن تسلیت به عموم مردم ولایتمدار شهرستان شادگان و ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار حادثه تصادف رانندگی در جاده خرمشهر - اهواز نوشت: به مناسبت درگذشت شماری از همشهریانمان در این حادثه ناگوار که همه شهروندان محترم شهرستان شادگان را داغدار کرد فردا یکشنبه پنجم دی ۱۴۰۰ در این شهرستان عزای عمومی اعلام می‌شود.
اعلام یک روز عزای عمومی در شادگان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، فرمانداری شادگان در پی سانحه دلخراش تصادف زنجیره‌ای در جاده خرمشهر - اهواز که منجر به کشته و مصدوم شدن چندین نفر از اهالی شادگان شد، فردا یکشنبه را در این شهرستان عزای عمومی اعلام کرد.

سرپرست فرمانداری شادگان روز شنبه در پیامی ضمن تسلیت به عموم مردم ولایتمدار شهرستان شادگان و ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار حادثه تصادف رانندگی در جاده خرمشهر - اهواز نوشت: به مناسبت درگذشت شماری از همشهریانمان در این حادثه ناگوار که همه شهروندان محترم شهرستان شادگان را داغدار کرد فردا یکشنبه پنجم دی ۱۴۰۰ در این شهرستان عزای عمومی اعلام می‌شود.

امید صبری پور در این پیام آورده است: زمان و مکان تشییع کشته شدگان این حادثه در بخش دارخوین اطلاع رسانی خواهد شد.

رییس مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت:مصدومان حادثه جاده خرمشهر - اهواز در سه بیمارستان خوزستان زیر درمان قرار دارند.

دکتر سید نادر نقیبی افزود: ۹ نفر از مصدومان در بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر، یک نفر در بیمارستان شهید بهشتی آبادان و ۲ نفر در بیمارستان آیت ا... کرمی بستری هستند.  

وی با بیان اینکه هیچ یک از مصدومان در بیمارستان فوت نکرده‌اند ادامه داد: یک نفر از حادثه دیدگان از ناحیه مچ پا دچار جراحت شدید است که امیدواریم با جراحی و اقدام لازم بهبود یابد.

صبح روز شنبه بر اثر یک تصادف زنجیره‌ای در جاده قدیم خرمشهر - اهواز بین پنج دستگاه خودرو، به گفته پلیس راه خوزستان، ۱۰ نفر از سرنشینان خودروها جان خود را از دست دادند.

بر اساس اعام مرکز اورژانس خوزستان در این حادثه ۱۳ نفر مصدوم شدند که حال ۲ نفر وخیم است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید