دستگیری عامل اصلی قتل زوج میانسال زاهدان در مخفیگاهش

کدخبر: 470056
اقتصادنیوز: عاملان اصلی قتل مسلحانه زوج میانسال زاهدانی در کمترین زمان با تلاش بی وقفه کارآگاهان پلیس آگاهی استان زاهدان، در خیابان فرخی سیستانی زیبا شهر زاهدان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار احمد طاهری در تشریح این خبر اظهار داشت: ساعت 22:20 مورخه 26 دی ماه سال جاری  در پی قتل مسلحانه زوجی میانسال داخل منزلشان در خیابان فرخی سیستانی زیبا شهر زاهدان توسط فردی ناشناس، با توجه به حساسیت موضوع تیمی متشکل از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی استان از همان لحظه اولیه اعلام قتل مأمور رسیدگی به این پرونده و شناسایی و دستگیری سریع عامل این جنایت شدند.

 وی افزود: با تلاش بی وقفه و اشرافیت پلیس متهم که یکی از اعضای خانواده مقتولان بود در کمتر از 12 ساعت شناسایی و  دستگیر شد.

سردار طاهری بیان کرد: صبحگاه امروز نیز ضارب اصلی مسلح که در قبال دریافت وجهی،  برای ارتکاب این جنایت اجیر شده بود نیز در عملیات ضربتی کارآگاهان پلیس آگاهی استان در مخفیگاهش در شهرستان میرجاوه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به کشف خودروی پژو پارس مسروقه از منزل مقتولان در بازرسی از مخفیگاه این فرد جانی  تصریح کرد: متهمان در حال حاضر در اختیار مقام قضائی هستند و جزئیات بیشتر متعاقبا اعلام خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی