اسامی بازیکنان کرونایی استقلال

کدخبر: 470227
اسامی بازیکنان کرونایی استقلال در حالی از سوی رسانه ها اعلام شد که مسئولان سازمان لیگ بر این باور هستند که اسامی متبلایان محرمانه است و نباید منتشر شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، تیم استقلال تهران به دلیل شیوع ویروس کرونا بین بازیکنان و اعضای تیم روز گذشته درخواست لغو بازی مقابل پیکان در یک هشتم نهایی جام حذفی را به سازمان لیگ ارسال کرد.

سازمان لیگ پس از انجام تست‌ کرونای تیم استقلال زیر نظر آزمایشگاه مورد تایید ایفمارک اعلام کرد که 17 بازیکن و یک عضو کادرفنی به کرونا مبتلا شده و به همین دلیل مسابقه برابر پیکان لغو و برگزاری آن به زمان دیگری موکول شده است.

اکنون پیگیری‌هامشخص کرده محمد حسین مرادمند، سیاوش یزدانی، روزبه چشمی، آرش رضاوند، مهدی مهدی پور، امین قاسمی نژاد، کوین یامگا، وریا غفوری، جعفر سلمانی، رودی  ژستد، علیرضا رضایی، امیرحسین حسین زاده، محمد دانشگر، ارسلان مطهری، زبیر نیک نفس، عارف آغاسی و آرمان رمضانی بازیکنانی هستند که به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

استقلال از ابتدای فصل 35 بازیکن در اختیار داشته که 4 بازیکن به صورت قرضی این تیم را ترک کرده و یک بازیکن هم کارت نگرفته و به اضافه یک بازیکن مصدوم آنها در حال حاضر 29 بازیکن در اختیار دارند و ابتلای 17 بازیکن به کرونا این تیم را مجبور کرده تا خواستار لغو بازی با پیکان باشد.

تیتر یک
  • در نظرسنجی کیتکونیوز مطرح شد

    اقتصادنیوز: تحلیلگران کیتکونیوز به آینده طلا در هفته جاری خوش‌بین هستند و پیش‌بینی می‌کنند این فلز گرانبها شاهد افزایش…

از دست ندهید
فلای تودی