هشدار؛ امیکرون به سراغ این افراد می رود +جزئیات

کدخبر: 471141
امیکرون برای افرادی که بیماری زمینه ای و نقص ایمنی دارند و افرادی که واکسن نزده اند بسیار خطرناک است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان - معاون اجرایی معاونت درمان وزارت بهداشت گفت: باید از تجمع پرهیز کنیم تا بتوانیم پیک را به راحتی پشت سر بگذاریم. رعایت شیوه نامه های بهداشتی بسیار حائز اهمیت است باید به این مسئله توجه کنیم و واکسیناسیون را جدی بگیریم .

او می گوید که باید از ظرفیت و پتانسیل کنونی برای تکمیل واکسیناسیون استفاده کنیم. بیست و سه درصد مردم توانستند تزریق واکسن را به صورت کامل انجام دهند.

به گفته فروزان فر، امیکرون برای افرادی که بیماری زمینه‌ای و نقص ایمنی دارند و افرادی که واکسن نزده اند بسیار خطرناک است.

معاون اجرایی معاونت درمان وزارت بهداشت می گوید که دوز سوم واکسیناسیون کرونا در برابر سویه دلتا و امیکرون اثربخشی دارد. مردم  نباید سهل انگاری کنند. واکسیناسیون کودکان ۹ تا ۱۲ سال هنوز ابلاغ نشده، اما در کمیته علمی کرونا تصمیماتی در این باره گرفته شده است. تزریق واکسن برای افراد زیر دوازده  سال منوط به رضایت والدین است.

الان شیاطین عالم در فضای مجازی مطالبی را عنوان ‌می‌کنند تا انسان را نسبت به انجام واجبات مردد کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ۴۳ سال است که در نبرد خبائث عالم به رهبری آمریکاست و آنها نتوانستند تاکنون نه تنها این‌ انقلاب را با شکست مواجه سازند بلکه جلوی ‌رشد آن را هم تاکنون نتوانستند بگیرند.

به گزارش ایرنا، سردار علی فدوی روز یکشنبه در چهاردهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) سپاه با شعار جوان سرباز، بصیرت، مهارت، امنیت پایدار که در مجموعه فرهنگی ورزشی ۵ آذر برگزار شد، افزود: امام خمینی (ره) که نهضت انقلاب اسلامی ‌را در سال ۴۲ پایه‌گذاری کرد و به لطف خدا چند روز دیگر ‌چهل و سومین سالروز ‌پیروزی این انقلاب را در خیابان‌ها جشن‌ می‌گیریم.

 به کانال عصر ایران در تلگرام بپیوندید

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی ۴۳ سال است که در نبرد با خبائث عالم به رهبری آمریکاست و آنها نه تنها نتوانستند این‌ انقلاب را با شکست مواجه سازند بلکه جلوی ‌رشد آن را هم تاکنون نتوانستند بگیرند چرا که ملت ما به آنچه تکالیف خداوند بوده عمل کرده است. البته در برخی موارد نیز به شروط ‌تعیین شده از سوی ‌خداوند عمل نکردیم.

وی‌ ادامه داد: اولین کاری که باید شما جوانان انجام دهید تا به آرامش برسید، ازدواج است ولی متاسفانه یک ‌حرف شیطان هست که می‌گوید وقتی درآمد ندارم، ازدواج نمی‌کنم در حالی که خداوند فرموده است اگر هیچ‌ چیزی هم ندارید بروید ازدواج کنید چرا که هزینه آن را من می‌دهم.

فدوی ادامه داد: الان شیاطین عالم در فضای مجازی مطالبی را عنوان ‌می‌کنند تا انسان را نسبت به انجام واجبات مردد کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه با اشاره به مناسبت‌های بهمن ماه اظهار کرد: کل ایام ‌بهمن امسال بی‌نظیر است زیرا ابتدای این ‌ماه با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) آغاز شده است به همین جهت امسال جشن ۲۲ بهمن را با بهترین شکل ممکن برگزار خواهیم کرد.

فدوی اظهار داشت: آمریکایی ها به عنوان شیطان بزرگ‌ یک روز را هم برای دشمنی با انقلاب اسلامی‌ از دست ندادند زیرا از ۲۴ بهمن ۱۳۵۷ در کردستان با شلیک ‌گلوله تا امروز دشمنی خود را با ما آغاز و ادامه دادند ولی با این وجود نتوانستند حتی یک ‌پیروزی را هم در مقابل این انقلاب به دست بیاورند.

وی گفت: آنها نه تنها برابر انقلاب اسلامی ایران نمی‌توانند از یک‌ ‌پیروزی خود موردی را بیان کنند بلکه در سایر کشورها هم‌ که نفس جمهوری اسلامی ایران به آنجا رسیده مانند عراق، افعانستان، لبنان و یمن هم نتوانستند به پیروزی دست یابند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: در یمن که فقط بخش کوچکی از انقلاب اسلامی به آنجا رسیده باعث شده است تا آنهایی که با ملت یمن در جنگ هستند به هر کسی متوسل شوند تا بلکه بتوانند به نحوی از باتلاقی که خودشان آن را ایجاد کردند، بیرون بیایند زیرا آنها تصور می‌کردند ‌یک هفته ای به پیروزی می رسند ولی الان نزدیک هفت سال است از مدرن‌ترین سلاح ها هم استفاده می کنند ولی در زمین نمی‌توانند در یمن به پیروزی برسند.

فدوی تصریح کرد: همه مستکبرین عالم با هم ‌علیه انقلاب اسلامی متحد شدند ولی تاکنون نتوانستند به پیروزی برسند حال وقتی در مقابله با استکبار اجازه ندادیم در جنگ سخت به پیروزی برسند، این شیوه را می‌توان در سایر عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نیز اجرا کرد و به پیروزی رسید.

تیتر یک
  • قیمت دلار در صرافی ملی چند؟

    اقتصادنیوز : قیمت طلا و سکه در چهارمین روز هفته جاری عقبگرد را تجربه کرد اما قیمت دلار صرافی و بازار متشکل رشدکرد .

از دست ندهید
فلای تودی