فروش گوشت خر در ایران صحت دارد؟

کدخبر: 472221
روابط عمومی اداره دامپزشکی جهرم جمعه، ضمن رد موضوع فروش گوشت خر در جهرم، گفت: بستن قصابی مذکور فقط به دلیل تخلفات بهداشتی بوده و هیچ ارتباطی با عرضه‌ گوشت این حیوان ندارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، روابط عمومی اداره‌ دامپزشکی شهرستان جهرم اعلام کرد: در پی پخش شایعات اخیر در فضای مجازی مبنی بر عرضه‌ گوشت خر در یکی از قصابی‌های بین‌راهی شهرستان جهرم، اداره دامپزشکی جهرم این موضوع را تکذیب می‌کند.

روابط عمومی اداره دامپزشکی جهرم جمعه، ضمن رد موضوع فروش گوشت خر در جهرم، بیان کرد: بستن قصابی مذکور فقط به دلیل تخلفات بهداشتی بوده و هیچ ارتباطی با عرضه‌ گوشت این حیوان ندارد.

چندی پیش در فضای مجازی شهرستان جهرم شایعه‌ ای منتشر شد که تصویر  پلمب‌شدن یکی از قصابی‌های شهرستان جهرم را نشان می داد وادعا شد که این قصابی گوشت خر  می‌فروخته است.

این شایعه پس از آن منتشر شد که خبری را  معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جهرم مبنی بر بستن یک واحد صنفی بین‌راهی غیربهداشتی در جهرم منتشر کرد.

روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در این خبر اعلام کرده بود: یک واحد رستوران بین راهی پس از بازدید توسط بازرس بهداشت محیط و با دستور مقام  قضایی و همکاری اداره اماکن نیروی انتظامی و دامپزشکی پلمب شد که از این واحد صنفی حدود ۲۰۰ کیلوگرم گوشت غیربهداشتی جمع‌آوری و پس از صورت‌جلسه معدوم شد.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی