بازیگر معروف تغییر جنسیت داد! +تصاویر

کدخبر: 472464
اقتصادنیوز: احمد ملیح ییلماز ، بازیگر نقش تمساح جلیل در سریال ترکی چوکور (گودال) ، اخبر از ترنس بودن و تغییر جنسیت خود داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزیاتو، احمد ملیح ییلماز که سال‌هاست تجربه بازیگری تئاتر و سریال دارد در حالی که در بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم توپ طلایی آدانا “جایزه بازیگر جوان آینده” را دریافت کرد، در سخنرانی خود روی صحنه تئاتر گفت: «اگر من “جایزه بازیگر زن آینده” را هم بگیرم، این کار برای من تمام شده است. این یعنی این شغل برای من مشکلی ندارد.»

او گفت چون ترنس هستنم دیگر مجبور نیستم غایب باشم، مجبور نیستم لب هایم را ژل بزنم، من خودم را همین طوری دوست دارم. 

او این کار را در مراسم اهدای جوایز انجام داد.

احمد ملیح ییلماز بازیگر، فارغ التحصیل دانشگاه آنکارا، دانشکده زبان، تاریخ و جغرافیا، گروه تئاتر، است. او با شخصیت «تمساح جلیل» در سریال تلویزیونی پرطرفدار چوکور که سال گذشته بازی کرد، توجه ها را به خود جلب نمود. 

ییلماز که در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی بازی کرده است، با تصویری که در شبکه‌های اجتماعی از خود منتشر نمود، اعلام کرد که یک فرد ترنس است. خبر تغییر جنسیت این بازیگر در مدت کوتاهی تیتر داغ شبکه های اجتماعی شد.

تغییر جنسیت بازیگر چوکور . احمد ملیح ییلماز

بیوگرافی احمد ملیح ییلماز

احمد ملیح ییلماز در سال ۱۹۸۹ در آنکارا به دنیا آمد. او از گروه تئاتر DTCF دانشگاه آنکارا فارغ التحصیل شد. احمد یک بازیگر باتجربه تئاتر است. او توانست با بازی در نمایش تئاتر «داستان وویزک» به کارگردانی اردال بشیکچی اوغلو بسیار محبوب شود.

احمد ملیح ییلماز علاوه بر کارهای تئاتری، از سال ۲۰۱۰ بازی در فیلم ها و سریال های تلویزیونی را آغاز کرده است. او در سال ۲۰۱۵ در سریال به یاد گنول شرکت کرد و از سال ۲۰۱۸ شخصیت تمساح جلیل در سریال Çukur را جان بخشید اما بعداً سریال را ترک کرد.

تغییر جنسیت بازیگر چوکور . احمد ملیح ییلماز

احمد ملیح ییلماز در سریال سقف های شیشه ای (Cam Tavanlar) نقش شیناسی را بازی کرد. این سریال در سال ۲۰۲۱ از  تلویزیون ترکیه پخش شد و به پایان رسید.

او همزمان نقش اول را در میریام یاستا، نمایش صحنه تمرین به کارگردانی الوین بشیکچی اوغلو و کارگردانی اردال بشیکچی اوغلو بازی می کرد که در ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ برای اولین بار به نمایش درآمد.

احمد در ژانویه ۲۰۲۲ اعلام کرد که ترنس است.

تغییر جنسیت بازیگر چوکور . احمد ملیح ییلماز

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی