چند بیمار بدحال کرونایی در بخش مراقبت ویژه بستری‌اند؟

کدخبر: 476123
دکتر علیرضا زالی گفت: آمار ورودی بیماران جدید کرونایی در روز گذشته هزار و هفت نفر بود که از این تعداد حدود ۲۹۰ بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، فرمانده ستاد عملیات مقابله با کرونای کلانشهر تهران با بیان اینکه، پایتخت در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد، گفت: آمار مراجعان بستری و سرپایی کرونا به بیمارستان‌های تهران همچنان در حال افزایش است.

دکتر علیرضا زالی روز یکشنبه در حاشیه «نمایشگاه محصولات تولیدی واحدهای فناور و دانش بنیان حوزه سلامت» در جمع خبرنگاران افزود: آمار ورودی بیماران جدید کرونایی در روز گذشته هزار و هفت نفر بود که از این تعداد حدود ۲۹۰ بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره تعداد مراجعان سرپایی کرونا اظهار داشت: آمار مراجعان سرپایی در روز گذشته ۱۸ هزار و ۸۰۰ نفر بود که عدد قابل ملاحظه ای است.

زالی با بیان اینکه، شهر تهران همچنان دارای وضعیت قرمز کرونایی است، تصریح کرد: دو شهر استان تهران دارای وضعیت نارنجی و مابقی شهرهای استان تهران در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

وی افزود: تا صبح امروز تعداد بیماران بستری در مراکز درمان استان به ۴ هزار و ۲۵۰ نفر رسیده است که از این تعداد حدود هزار و ۱۱۰ نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی