جزئیات دستگیری سه فرزندی که با همکاری یکدیگر پدرشان را ربوده بودند

کدخبر: 476171
ساعت ۱۵:۳۰ بعدازظهر ۲۲ دی امسال، مرد میانسالی با حضور در دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، از فرزندانش به اتهام آدم‌ربایی شکایت کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران تهران بزرگ از بازداشت سه فرزند خبر داد که با همکاری یکدیگر پدرشان را ربوده بودند.

ساعت ۱۵:۳۰ بعدازظهر ۲۲ دی امسال، مرد میانسالی با حضور در دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، از فرزندانش به اتهام آدم‌ربایی شکایت کرد.

وی در شکایتش گفت: با فرزندانم اختلاف داشتم و سه روز قبل، در راه رفتن به خانه در خیابان نبرد شمالی، سه فرزندم راه را بر من سد کرده و معترض شدند که چرا از آنها شکایت کرده‌ام و باید با مراجعه به دادسرا از شکایتم صرف نظر کنم.

شاکی ادامه داد: بعد از آن، پسرهایم با ضرب و شتم، مرا داخل خودرو کرده و به منزلشان بردند، در آنجا مرا تهدید کردند که اگر برگه‌های املاک را امضا نکنم مرا را داخل گونی کرده و دفن می‌کنند.

با اعلام این خبر، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و به بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه پرداختند. تصاویر ربوده شدن مرد میانسال به دست آمد و اظهارات او تایید شد.

بدین ترتیب سه پسر مرد میانسال بازداشت شده و به جرم خود اعتراف و عنوان کردند: به خاطر اختلافات قبلی که با پدرمان درباره واگذاری املاک خود به ما داشتیم، او از ما شکایت کرد. ما تصمیم گرفتیم او را بترسانیم تا از شکایتش صرف نظر کند و سند املاک او را به دست آوریم به همین دلیل چنین سناریوی طراحی کردیم.

سرهنگ کارآگاه نثاری؛ معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران تهران با اعلام این خبر گفت: متهمان به جرم خود اعتراف کرده و هر سه با صدور قرار قانونی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار دارند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی