دستگیری اوباش عربده کشی که در فضای مجازی عرض اندام می کرد

کدخبر: 477402
اقتصادنیوز: یکی از اوباش شهرستان پردیس که پیش از این فیلم عربده کشی اش را در فضای مجازی منتشر کرده بود، با انجام اقدامات پلیسی توسط کارشناسان پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، فرمانده انتظامی پردیس از دستگیری اوباش عربده کش در این شهرستان خبر داد و گفت: قدرت نمایی و جولان در فضای مجازی ممنوع است.

سرهنگ بهزاد عبدیان عصر شنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری یکی از اوباش پردیس که مدتی قبل فیلم عربده کشی در فضای مجازی منتشر کرده بود خبر داد و در تشریح جزئیات این دستگیری اظهار داشت: پس از انتشار این فیلم بررسی موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

عبدیان در ادامه با تاکید بر اینکه قدرت نمایی و جولان در فضای مجازی ممنوع است گفت: این فرد با انجام اقدامات پلیسی توسط کارشناسان پلیس فتا و پلیس امنیت و اطلاعات عمومی بلافاصله پس از انتشار تصاویر شناسایی و در کمتر از ۸ ساعت، دستگیر و روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی پردیس بیان داشت: با اراذل و اوباش و عربده کشانی که نظم و امنیت جامعه را برهم می‌زنند، هیچ مماشاتی نخواهیم داشت.

وی با تقدیر از مأمور هایی که مقتدرانه نسبت به دستگیری این اراذل و اوباش اقدام و نسبت به برقراری امنیت اقدام کرده اند، عنوان داشت: پلیس همواره قاطعانه با چنین ناامنی‌هایی برخورد و اجازه عرض اندام به اشرار و مخلان نظم و امنیت نمی‌دهد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی