مجریان تلویزیونی در لحظه تحویل سال قطعی شدند!/ اعلام اسامی

کدخبر: ۴۷۸۳۸۵
اقتصادنیوز: شبکه‌های سیما از چهره های شناخته شده برای حضور در برنامه لحظه تحویل سال دعوت کردند.
مجریان تلویزیونی در لحظه تحویل سال قطعی شدند!/ اعلام اسامی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از هفت صبح، چند سالی است که شبکه‌های مختلف تلویزیون ساعاتی قبل از تحویل سال نو برنامه‌های زنده تدارک می‌بینند و از چهره‌های شناخته‌شده برای حضور در این برنامه‌ها دعوت می‌کنند. در این مطلب با مجریان امسال برنامه‌های لحظه تحویل سال آشنا شوید.

شبکه یک | علی ضیا

دو هفته پیش علی ضیا پس از مدت‌ها در تلویزیون دیده شد. او مهمان برنامه خندوانه بود و همانجا از بازگشت خود به آنتن خبر داد و گفت از ۲۲ اسفند تا زمان تحویل سال ۱۴۰۱ با ویژه‌برنامه فرمول یک این برنامه را اجرا خواهد کرد.

چند روز پیش هم خبری تازه درباره این برنامه منتشر شد که حاوی معرفی هیات انتخاب فرمول یک است که تصمیم دارند چهره مردمی سال را معرفی کنند.

شبکه دو | داریوش فرضیایی و مژده لواسانی

داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ ویژه‌برنامه شبکه دو را اجرا خواهد کرد. فرضیایی نوروز ۹۶ چنین تجربه‌ای از سر گذراند.

البته پژمان بازغی هم کنار او بود و همین به رونق بیشتر برنامه کمک کرد.

حالا هم به نظر می‌رسد شبکه دو مجری دیگری کنار فرضیایی قرار دهد. بر اساس شواهد، شانس مژده لواسانی برای انتخاب به عنوان دیگر مجری ویژه‌برنامه سال تحویل شبکه دو بالاست.

شبکه سه | احسان علیخانی

چند روز پیش قائم‌مقام شبکه سه از پخش عصر جدید در آستانه سال نو خبر داد. با این حال خبرهایی به گوش می‌رسد که همین برنامه، در لحظه سال نو هم روی آنتن شبکه سه خواهد رفت. چنین اتفاقی با توجه به تجربه سال‌های پیش محتمل اســت. خاصه آنکه علیخانی از جمله مجریان موفق سال‌های اخیر محسوب می‌شود و شبکه سه به‌راحتی از کنارش نمی‌گذرد. در این مدت نام باربد بابایی (مجری زوجی نو) و رضا رشیدپور (مجری سیم آخر) هم شنیده می‌شد که با حضور علیخانی شانس آنها کمرنگ شده است.

شبکه چهار | شاید فرزاد حسنی

مدیریت جدید تلویزیون بارها از فراهم کردن زمینه بازگشت همه چهره‌ها خبر داده است. پیرو همین، صدای فرزاد حسنی پس از سال‌ها در رادیو شنیده شد. حالا پیشنهاد هفت صبح این اســت که این مجری ویژه‌برنامه شبکه چهار را اجرا کند.

شبکه پنج | مصطفی امامی

در سال‌های اخیر، شبکه پنج تصمیم گرفت ویژه‌برنامه‌های نوروز خود را به خوانندگان مطرحی چون محمد علیزاده و رضا صادقی بسپارد. بر اساس شنیده‌ها این شبکه در نوروز ۱۴۰۱ تغییر رویه خواهـد داد و مصطفی امامی ویژه‌برنامه سال نو را اجرا می‌کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی