وزیر جنگ اسرائیل: توافق ایران و قدرت‌هاى جهانى به زودى امضا مى‌شود

کدخبر: 480209
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد که اسرائیل به هر کاری که مانع تبدیل شدن ایران به یک تهدید موجود و دستیابی آن به قابلیت هسته ای شود، ادامه خواهد داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین، بنی گانتس در جریان مراسم فارغ التحصیلی برای افسران نیروی دریایی ارتش در حیفا گفت که در هفته های آینده شاید حتی در روزهای آینده یک توافق هسته ای بین ایران و قدرت های جهانی امضا شود.

بنابر گزارش روزنامه تایمز اسرائیل، با این‌که اقدامات تل آویو بمنظور جلوگیری از شکل گیری توافق در وین ناکام ماند، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد: چه این اتفاق بیافتد یا خیر، اسرائیل به هر کاری که مانع تبدیل شدن ایران به یک تهدید موجود و دستیابی آن به قابلیت هسته ای شود، ادامه خواهد داد.

درحالیکه رژیم صهیونیستی بر اساس گزارش ها دست کم دارای ۸۰ کلاهک هسته ای است و همواره امنیت منطقه را به چالش می کشد، گانتس، ایران را اولین مشکل منطقه ای و جهانی خواند که به همین خاطر اسرائیل به فعالیت دیپلماتیک و تقویت نیروی ارتش خود (برای مبارزه با آن) ادامه می دهد.

وی افزود: اگر یک توافق به امضا برسد، ما هرگز کار در کانال های دیپلماتیک با هدف افزایش نظارت بر ایران را متوقف نخواهیم کرد.

مقامات رژیم صهیونیستی پیش از شروع دور جدید مذاکرات وین سفرهای متعددی به کشورهای غربی مخصوصا آمریکا انجام دادند تا با رایزنی با پایتخت های کشورهای مذاکره کننده با تهران ، مذاکرات رفع تحریم ها و بازگشت آمریکا به برجام را با شکست روبرو کنند.

 
 
کد خبر 661350
تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی