رکورد بی سابقه تولید شرکت دخانیات ایران پس از ۸ سال

کدخبر: 481557
اقتصادنیوز: شرکت دخانیات ایران در راستای محقق نمودن شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» توانست با تولید ۶۵ میلیون و ۱۱۰ هزار نخ سیگارت در یک روز رکورد شکنی کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روابط عمومی شرکت دخانیات ایران؛ شرکت دخانیات ایران در راستای محقق نمودن شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» توانست با تولید ۶۵ میلیون و ۱۱۰ هزار نخ سیگارت در یک روز، بار دیگر خودباوری و تکیه بر توان داخلی را به منصه ظهور برساند.

محمد شیخان مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره، با اشاره به این دستاورد، اذعان داشت: بالاترین تولید روزانه سیگارت به برکت اعیاد با سعادت شعبانیه و با اراده کارکنان زحمتکش در هفت مجتمع تولیدی کشور، شکسته شد و میزان تولید جدیدی به ثبت رسید.

وی افزود: بالاترین تولید روزانه سیگارت در شرکت دخانیات ایران در روز دوشنبه، ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ و با تولید ۶۵ میلیون و یکصد و ده هزار نخ سیگارت به ارمغان آمد.

مدیرعامل شرکت دخانیات، ثبت رکورد تولید روزانه و آغاز صادرات محصولات تولیدی طی هفته‌های اخیر را یک گام استراتژیک و در راستای تحقق شعار سال برشمرد و گفت: ثبت این رکورد ارزشمند، پیام مهم دیگری برای صنعت کشور و بویژه صنعت دخانیات به همراه دارد که با رفع محدودیت‌ها و اصلاح ساختارها و توجه ویژه به نیروی انسانی می‌توان افتخارات کم نظیری را در تاریخ ماندگار این صنعت قدیمی، به ثبت برسانیم.

شیخان خاطر نشان کرد: افزایش تولید در راستای افزایش سهم بازار تولیدات داخلی و جلوگیری از فروش محصولات قاچاق، یک راهبرد اساسی شرکت دخانیات ایران است.

تیتر یک
  • تجربه زندگی تحت لوای تحریم‌ها

    اقتصادنیوز:آغاز جنگ در اوکراین با واکنش غرب به این مسئله و اعمال تحریم های گسترده علیه مسکو روبرو شده است. بدین ترتیب…

از دست ندهید
فلای تودی