اسرائیل به روسیه هشدار داد!

کدخبر: 482888
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی گفت: جنگ اوکراین باید متوقف شود، قاره اروپا شاهد جنگ‌های بسیاری بوده و تنها برآیند این جنگ‌ها، رنج هولناک است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) اعلام کرد که تل آویو به منزله راهی برای دور زدن تحریم‌های إعمال شده بر مسکو نخواهد بود.

این اظهارات یائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل طی سفری به اسلواکی و در جریان کنفرانس خبری با وزیر خارجه این کشور مطرح شد.

اورشلیم پست گزارش داد، لاپید گفت: وزارت امور خارجه این مسأله را با شرکاء از جمله بانک مرکزی اسراییل، وزارت دارایی، وزارت اقتصاد، اداره فرودگاه‌ها، وزارت نیرو و طرف‌های دیگر هماهنگ می‌کند.

همچنین در اکوایران ببینید : سفر به مسکو با نیت وین

وی تصریح کرد: اسرائیل تحریم‌های إعمال شده از سوی آمریکا و کشورهای غربی بر روسیه را نادیده نخواهد گرفت و از آن چشم پوشی نخواهد کرد.

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی موضع خود را درمورد حمله روسیه به اوکراین تکرار کرد و گفت: این جنگ باید متوقف شود، قاره اروپا شاهد جنگ‌های بسیاری بوده و تنها برآیند این جنگ‌ها، رنج هولناک است.

وی افزود: طی سال‌های اخیر در اروپا صلح برقرار بود و نتیجه آن شکوفایی بود که انسان‌ها از قبل آن را ندیده بودند.

لاپید گفت: اسراییل به تلاش‌های میانجیگری تا جایی که بتواند برای برقراری آتش بس و پایان دادن به جنگ و دستیابی به راه حلی مسالمت آمیز و بازپس گیری صلح کمک خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد اسرائیل با هماهنگی کامل با همپیمان خود آمریکا و با شرکای اروپایی به منظور تلاش جهت پایان دادن به این فاجعه شدید در سریع ترین زمان ممکن و برای جلوگیری از ادامه این فاجعه تلاش می‌کند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی