فوتبالیست ایرانی، مهمان ویژه قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شد

کدخبر: 485334
اقتصادنیوز: مهدی مهدوی‌کیا، سرمربی تیم امید برای دومین دوره متوالی به عنوان مهمان ویژه در مراسم قرعه‌کشی جام جهانی 2022 قطر حضور خواهد داشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، برای دومین دوره متوالی، مهدی مهدوی‌کیا یکی از حاضران در مراسم قرعه‌کشی جام جهانی خواهد بود.

علی دایی و مهدی مهدوی‌کیا جزو مهمانان ویژه قرعه‌کشی جام جهانی 2018 بودند. مراسمی که در کاخ کرملین برگزار شد و چهره‌های سرشناسی نظیر  دیدیه دروگبا، ساموئل اتوئو، وانکو کانو، کازویوشی میورا، پارک و ... حضور داشتند. 

حالا و برای قرعه‌کشی جام جهانی 2022 قطر که قرار است جمعه این هفته – 12 فروردین – برگزار شود، دوباره مهدی مهدوی‌کیا سرمربی تیم امید یکی از مهمانان ویژه این مراسم خواهد بود.

این مراسم در حالی از ساعت 19.30 به وقت تهران شروع خواهد شد که تکلیف سه تیم صعودکننده به جام جهانی هنوز مشخص نشده و حدودا دو ماه بعد از قرعه‌کشی جام جهانی 2022، تکلیف این تیمها معلوم می‌شود.

سه تیمی که بعد از قرعه‌کشی نامشان مشخص خواهد شد، در سید چهارم قرار خواهند گرفت.

به این نکته هم اشاره کنیم که برخی اخبار حاکی از آن است که علی دایی هم احتمالا برای حضور در مراسم قرعه‌کشی راهی قطر خواهد شد و باید دید این اتفاق رخ خواهد داد یا نه.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی