یک مدیرعامل دولتی به اتهام احتکار شکر محکوم شد

کدخبر: 487884
مدیرکل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی از صدور حکم انفصال مدیرعامل یک شرکت دولتی به علت احتکار در استان خوزستان خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین، محسن عسکری در مصاحبه با صدا و سیما گفت: در بازرسی مشترک بازرسان صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان جهاد کشاورزی در استان خوزستان از یک شرکت دولتی، مقدار ۴۳ هزار تن شکر سفید درکیسه‌های ۵۰ کیلویی) و ۸۰۰ تن شکر بسته بندی یک کیلویی (تولید سال ۱۳۹۹) کشف شد که براساس گزارش‌های دریافتی مبنی بر امتناع از عرضه، صورتجلسه‌ای تهیه و محموله توقیف و در نهایت گزارش تخلف به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی با بیان اینکه به این پرونده در تعزیرات حکومتی شهرستان شوشتر رسیدگی و حکم صادر شد افزود: با توجه به گزارش کارشناسان، موجودی انبارها و گزارش‌های دریافتی از درخواست‌های مکرر کتبی برای دریافت شکر و امتناع این شرکت از عرضه، «ع. م» مدیرعامل این شرکت به یک سال انفصال موقت از خدمات دولتی محکوم شد.

وی درباره سرنوشت محموله شکر مکشوفه نیز گفت: براساس حکم صادر شده در شعبه رسیدگی کننده به این پرونده، کالای مکشوفه براساس تصمیمات قرارگاه امنیت غذایی و ستاد تنظیم بازار استان خوزستان عرضه شد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی