فینال جوکر چه زمانی پخش می شود؟

کدخبر: 488411
با پخش قسمت آخر فصل پنجم رئالتی شو جوکر، پخش این برنامه به شکل موقت متوقف می‌شود و بعد از وقفه ای کوتاه فینال آن در دو فصل عرضه می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فیلم نیوز، پخش رئالتی شو «جوکر» ، دوشنبه بیست ودوم فروردین با پخش قسمت ، آخر فصل پنجم به پایان رسید. طبق برنامه ریزی انجام شده، پخش این رئالتی شود به شکل موقت متوقف می‌شود و از نیمه خرداد ماه فینال آن در دو فصل پخش خواهد شد.

در مسابقه فینال از نفرات منتخب پنج فصل قبلی در دو گروه هشت تیمی با هم رقابت می کنند. هر فینال هم قرار است در 4 قسمت عرضه شود.

حامدآهنگی، امین حیایی، غلامرضا نیکخواه، عباس جمشیدی فر، محمد رضا علیمردانی، علیرضا استادی و… از جمله نفرات منتخبی هستند که در فینال جوکر حضور خواهند داشت.

در فینال این رئالتی‌شو شاهد تغییراتی در قوانین بازی خواهیم بود. در بازی فینال یک کارت جوکر وجود دارد که به شکل قرعه کشی در اختیار یکی از شرکت کننده ها قرار می‌گیرد. فردی که کارت جوکر به او برسد اجازه خندیدن در طول مسابقه را دارد.

تاکنون پنج فصل از این رئالتی شو پخش شده که در فصل اول هومن حاجی عبد اللهی و سهیل مستجابیان به شکل مشترک اول شدند، در فصل دوم هم مقام اول به شکل مشترک به شهرام قائدی و هومن برق نورد رسید . علیرضا استادی، یوسف صیادی و سیروس میمنت هم به ترتیب از فصل سوم تا پنجم اول شدند.

رئالتی شو جوکرکاری است از احسان علیخانی که آن را به شکل مشترک همراه با ; سیدحامد میرفتاحی کارگردانی می‌کند. این رئالتی شو از محصولات پلتفروم « فیلیمو» است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی