جسد سوخته مرد جوان در اتاق‌ خواب کشف شد+ عکس

کدخبر: 489479
جسد سوخته مرد جوان در اتاق‌خواب ساختمان مسکونی در خیابان پلیس کشف شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، ساعت ۸:۰۷ صبح امروز (۲۹ فروردین) با تماس‌های شهروندان تهرانی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی تهران، یک مورد انفجار و آتش‌سوزی در ساختمان مسکونی در خیابان پلیس، خیابان کلیم کاشانی اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه شماره ۷۳ آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند و در مدت زمان دو دقیقه به محل حادثه رسیدند.

محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه مسکونی بود که در هر طبقه آن یک واحد حدوداً ۱۲۰ تا ۱۳۰ متر وجود داشت، در اتاق‌خواب واحد طبقه همکف که به حیاط خلوت نیز راه داشت، وسایل گازسوز و ... قرار گرفته و پنجره‌ها نیز باز بود

قتل دلخراش دانش آموز جیرفتی در مدرسه

معرفی گران‌ترین فوتبالیست ایران در رسانه آمریکایی+ عکس

در اتاق‌خواب مذکور آتش‌سوزی روی داده و در زمان حضور آتش‌نشانان در محل حادثه کاملاً شعله‌ور بود همچنین به گفته همسایه‌ها، در ابتدا صدای انفجاری نیز از محل حادثه شنیده شده که آتش‌نشانان با حضور در محل به سرعت عملیات خود را آغاز کردند.

آتش‌نشانان پس از گشودن در و ورود به اتاق‌خواب، با وضعیت بی‌حال و تقریباً سوخته جوان حدوداً ۳۵ ساله مواجه شدند؛ سوختگی‌های شدیدی روی بدن این فرد بود که وی را سریعاً از محل حادثه خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

به گفته سید جلال ملکی؛ سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران، فرد مذکور با تأیید عوامل اورژانس به علت شدت جراحات وارده در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده بود.

کشف جسد سوخته مرد جوان در اتاق‌ خواب/عکس

در نهایت آتش خاموش و از گسترش آن به سایر بخش‌های منزل جلوگیری به عمل آمد همچنین آتش‌نشانان مشغول بررسی علت حادثه هستند اما گمانه‌زنی‌های اولیه حاکی از نشت گاز از یکی از وسایل‌ گازسوز و انفجار در این منزل دارد.

کشف جسد سوخته مرد جوان در اتاق‌ خواب/عکس

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی