تاکید سفیر ایران بر همکاری ایران و روسیه در زمینه انرژی

کدخبر: 489595
سفیر ایران در روسیه در جمع مدیران عامل شرکت‌های حاضر در نمایشگاه نفت و گاز روسیه، ضمن اشاره به روابط خوب و سودمند دو کشور، بر این نکته تاکید کرد که ایران و روسیه با داشتن ذخایر غنی و نفت و گاز فرصت مناسبی در توسعه همکاری‌های در این بخش دارند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سفیر ایران در روسیه گفت: ایران و روسیه با داشتن ذخایر غنی و نفت و گاز فرصت مناسبی در توسعه همکاری‌های در این بخش دارند .

در حاشیه بیست و یکمین نمایشگاه نفت و گاز روسیه، کاظم جلالی، سفیر ایران در روسیه در جمع مدیران عامل شرکت‌های حاضر در نمایشگاه نفت و گاز روسیه، ضمن اشاره به روابط خوب و سودمند دو کشور، بر این نکته تاکید کرد که ایران و روسیه با داشتن ذخایر غنی و نفت و گاز فرصت مناسبی در توسعه همکاری‌های در این بخش دارند .

جلالی، حضور شاه‌میرزایی معاون وزیر نفت و مدیر عامل پتروشیمی به همراه تعدادی از هلدینگ‌های توانمند پتروشیمی در این نمایشگاه را بیانگر اراده ایران جهت توسعه همکاری در این حوزه برشمرد.

شاه‌میرزایی نیز با اشاره به ظرفیت قابل توجه تولید محصولات پتروشیمی در ایران، ذخایر نفت و گاز کشور را پشتوانه این صنعت برشمرد و از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه دعوت کرد  تا در پروژه‌های ایران سرمایه گذاری کنند.

وی همچنین از شرکتها جهت حضور در دو رویداد نمایشگاهی ایران پلاست و نمایشگاه نفت دعوت به عمل آورد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی