گران‌ترین اتاق جهان در هتل قصر رافلز مکه + عکس

کدخبر: 490031
عکسی از گران‌ترین اتاق جهان که در هتل قصر رافلز مکه قرار دارد و هزینه اقامت در آن برای هر شب حدود ۲۰ هزار دلار است را می بینید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا یک سایت تخصصی فهرستی از مجلل‌ترین و گران‌ترین اتاق‌های هتل در سراسر جهان را بررسی کرد.

وب سایت «Sleep Seker» اعلام کرد که مجلل‌ترین و گران‌ترین اتاق هتل جهان در هتلی در شهر مقدس مکه عربستان سعودی قرار دارد. هزینه اقامت در اتاقی که در هتل قصر رافلز مکه و مشرف به کعبه واقع شده است، برای هر شب ۷۴ هزار ریال (حدود ۲۰ هزار دلار) عنوان کرد.

دومین اتاق گران قیمت هتل جهان در «رویال سوئیت با تخت کینگ» در «هتل چهار فصل فلورانس» در فلورانس ایتالیا قرار دارد و هزینه آن حدود ۱۷۰۰۰ دلار است.

باشگاه لاکچری خبرساز تعطیل شد

این خودرو حیرت انگیز گران ترین خودروی دنیاست!

سومین اتاق گران قیمت هتل جهان در هتل "Relais Orso" در رم پایتخت ایتالیا قرار دارد و قیمت آن حدود ۱۴ هزار دلار است. در رتبه چهارم، اتاقی در هتل روکو فورته آمیگو در پایتخت بلژیک، بروکسل، با هزینه حدود ۱۰۰۰۰ دلار قرار دارد.

پنجم، اتاقی در هتل «جمیرا فرانکفورت» در فرانکفورت/ماین آلمان، با هزینه شبی حدود ۹۰۰۰ دلار است. و مقام ششم را یک اتاق در "Four Seasons Hotel Surf Club" در میامی آمریکا با هزینه هر شب ۸.۵ هزار دلار به دست آورد.

هشدار؛ این پیامک‌ها موبایل شما را هک می کند!

اتاق هتل مشرف به کعبه؛ گران‌ترین اتاق جهان شد/ تصویر

در جایگاه هفتم، اتاقی در هتل «ماندارین اورینتال - ریتز مادرید» در پایتخت اسپانیا، مادرید، با هزینه شبی حدود ۷۰۰۰ دلار قرار گرفته بود.

در رتبه هشتم، اتاقی در هتل Gravity Aqua Park در غورغاده، مصر با هزینه حدود ۶.۲ هزار دلار برای هر شب قرار گرفت.

جایگاه نهم را اتاقی در هتل «ال بوستان پالاس» در مسقط پایتخت عمان با هزینه هر شب ۶۰۰۰ دلار اشغال کرد. در نهایت، در رتبه دهم، اتاقی در هتل «بور آو لاک» زوریخ سوئیس با هزینه هر شب ۵.۳ هزار دلار قرار گرفت.

گران‌ترین اتاق هتل جهان کجاست؟

تیتر یک
  • افت ۱.۵ درصدی ارزش بازار رمزارزها

    اقتصادنیوز : نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال محدود شده و بیت کوین در حدود قیمت ۳۰ هزار دلار معامله می شود. اتریوم هم…

از دست ندهید
فلای تودی