حادثه دلخراش رانندگی یک کشته داشت / سقوط خودرو به درون رودخانه

کدخبر: 490404
اقتصادنیوز: یک خودروی سواری زانتیا حین حرکت در مسیر به علت نامعلومی از مسیر اصلی خارج شده و پس از برخورد شدید با گاردریل به درون رودخانه نهر اعظم سقوط کرده است و منجر به کشته شدن یک نفر شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز گفت: بروز حادثه رانندگی در جاده صدرا یک کشته و ۲ نفر زخمی برجای گذاشت.

محمد هادی قانع جمعه در این باره به خبرنگاران گفت: این حادثه ساعت ۱ و ۲۱ دقیقه بامداد دوم اردیبهشت ماه از سوی رانندگان خودروهای عبوری به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۸ به همراه گروه امداد و نجات به جاده صدرا اعزام شدند.

او افزود: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودرو سواری زانتیا، حین حرکت در مسیر به علت نامعلومی از مسیر اصلی خارج شده و پس از برخورد شدید با گاردریل به درون رودخانه نهر اعظم سقوط کرده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز گفت: سه سرنشین این خودرو شامل سه جوان با میانگین سنی ۲۵ سال بر اثر شدت این حادثه از خودرو به فضای بیرون پرتاب شده‌اند.

قانع ادامه داد: تیم امداد نجات جاده‌ای پس از نصب علائم هشدار دهنده، ایمنی کامل محور و جلوگیری از حوادث ثانویه با کمک عوامل اورژانس حاضر در محل، مصدومان را جهت اعزام به مراکز درمانی به سطح جاده منتقل کردند.

او اضافه کرد: متاسفانه پس از انجام معاینات پزشکی از سوی امدادگران اورژانس، مشخص شد یکی از سرنشینان در همان لحظات اولیه و براثر شدت جراحات وارده جان باخته است و دو سرنشین دیگر به وسیله آمبولانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

 رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز گفت: آتش نشانان پس از رفع نشتی سوخت وسیله نقلیه و پاک سازی محل به عملیات خود خاتمه دادند.

تیتر یک
  • ضعف دلار ادامه پیدا می‌کند؟

    اقتصادنیوز: به گفته بسیاری از تحلیلگران، بزرگترین عامل محرک حرکت صعودی طلا، در روزهای اخیر روند نزولی شاخص دلار آمریکا …

از دست ندهید
فلای تودی