هشدار هواشناسی به شهروندان تهرانی!

کدخبر: 491011
اقتصادنیوز: بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران با نفوذ متناوب زبانه‌های سامانه بارشی همراه با رگبار باران،رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، با نفوذ متناوب زبانه‌های سامانه بارشی، آسمانی قسمتی ابری تا نیمه ابری، در بعضی ساعت‌ها ابری همراه با وزش باد شدید، گاهی رگبار باران و رعد و برق به ویژه در ساعات بعد از ظهر و شب پیش‌بینی می‌شود.

 از عصر امروز تا فردا شب (۵ تا ۶ اردیبهشت) با تقویت ناپایداری‌ها گاهی وزش باد خیلی شدید با احتمال توفان موقت گردوخاک و کاهش دید به‌ویژه در نیمه جنوبی و در پاره‌ای نقاط رخداد متناوب رعدوبرق با احتمال بارش تگرگ و در ارتفاعات صاعقه مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای  ۳۳ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۶ اردیبهشت) ابری در بعضی ساعت‌ها همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و گاهی تگرگ با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد و طی ‌چهارشنبه (۷ اردیبهشت) نیمه‌ابری تا ابری گاهی وزش باد شدید و در بعد از ظهر رگبار و رعد و برق  با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۲۶  درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی