آغاز ثبت نام جشنواره های بین‌المللی و جوان خوارزمی

کدخبر: ۴۹۱۲۶۵
اقتصادنیوز: ثبت نام برای شرکت و ارایه طرح در سی و ششمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی از امروز (سه شنبه ششم اردیبهشت) آغاز و تا پایان شهریور ماه امسال ادامه دارد.
آغاز ثبت نام جشنواره های بین‌المللی و جوان خوارزمی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ثبت‌نام و ارایه طرح در سی و ششمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی و بیست و چهارمین جشنواره جوان خوارزمی آغاز شد.

براساس اعلام دبیرخانه این جشنواره در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، ثبت نام برای شرکت و ارایه طرح در سی و ششمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی از امروز (سه شنبه ششم اردیبهشت) آغاز و تا پایان شهریور ماه امسال ادامه دارد.

سی و ششمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان و تجاری‌ساری نتایج تحقیقات، ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران و نوآوران و فناوران کشور و فراهم کردن بستر مناسب برای همکاری‌های علمی در سطح جهان در سال جاری برگزار می‌شود.

طرح‌های قابل پذیرش باید در هفده گروه تخصصی شامل فناوری های شیمیایی، مهندسی مکانیک، مهندسی برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، مهندسی عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری نانو، مهندسی هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، مهندسی مکاترونیک و طرح برگزیده موفق در تولید ملی در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل پژوهش‌های بنیادی، پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، نوآوری و فناوری و ابتکار به جشنواره بین‌المللی خوارزمی ارایه شود.

متقاضیان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی خوارزمی به نشانی www.khwarizmi.ir با مراجعه به قسمت سامانه‌ جامع جشنواره بین‌المللی خوارزمی نسبت به ثبت‌نام، ارایه مشخصات فردی و مستندات طرح اقدام و شناسه کاربری و کلمه عبور خود را تعریف کنند، ضروری است قبل از شروع فرآیند ثبت نام، فایل راهنمای مربوط به ثبت نام را مطالعه کنند.

ثبت نام جشنواره جوان خوارزمی تا تیرماه

همچنین  ثبت نام بیست و چهارمین دوره جشنواره جوان خوارزمی از امروز (سه شنبه ششم اردیبهشت) آغاز و تا پایان تیرماه ادامه دارد، در این دوره از جشنواره جوان خوارزمی طرح‌های ارسالی در ۱۶ گروه تخصصی مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرند.

طرح‌های قابل پذیرش در شانزده گروه تخصصی شامل فناوری های شیمیایی، مهندسی مکانیک، مهندسی برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، مهندسی عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی های نو و زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری نانو، مهندسی هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات و مهندسی مکاترونیک است.

همچنین در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل طرح‌ها و پژوهش‌های بنیادی، طرح‌ها و پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، نوآوری و فناوری و ابتکار قابل پذیرش است.

متقاضیان شرکت در بیست و چهارمین جشنواره جوان خوارزمی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره خوارزمی www.khwarizmi.ir و پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره جوان خوارزمی http://www.irost.org/young  در قسمت سامانه‌ جامع جشنواره‌های خوارزمی نسبت به ثبت‌نام و ارائه مشخصات فردی اقدام کنندو شناسه کاربری و کلمه عبور خود را دریافت کنند، ضروری است شرکت کنندگان قبل از شروع فرآیند ثبت نام، فایل راهنمای مربوط به ثبت نام را مطالعه کنند.

تیتر یک
کارگزاری مفید