اشتباه وحشتناک بوفون که باعث شکست پارما شد+ عکس

کدخبر: 491525
پارما در دقیقه 72 توسط فرانکو واسکز تنها یکی از گل‌های خورده را جبران کرد تا در نهایت اشتباه مرگبار بوفون منجر به شکست این تیم شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم اسطوره‌ باشگاه یوونتوس و تیم ملی فوتبال ایتالیا در یکی از بازی‌های سری B‌ مرتکب اشتباهی عجیب شد که شکست تیمش را در پی داشت.

جان لوئیجی بوفون شب گذشته (دوشنبه) در جریان بازی تیمش در خانه پروجا در هفته سی‌و‌ششم سری B‌ ایتالیا مرتکب وحشتناک‌ترین اشتباه دوران بازیگری خود شد، اشتباهی که شاید این مرد 44 ساله را سرانجام متقاعد کند که در پایان فصل جاری دستکش‌های خود را بیاویزد.

در دقیقه 7 این بازی، تنها دو دقیقه پس از اینکه پروجا گل اولش را به ثمر رسانده بود، بوفون یک پاس رو به عقب دریافت کرد که سعی داشت آن را بدون استپ کردن به هم‌تیمی‌‌اش در سمت چپ میدان پاس دهد اما در کمال ناباوری او سایه زد و توپ از مقابل پایش رد شد. بوفون پا به سن گذاشته بلافاصله برای جبران اشتباهش دست به کار شد اما سرعت او خیلی کمتر از مهاجم جوان و فرصت طلب روبه‌رویش مارکو اولیوری بود که توپ را ربود و دروازه خالی پارما را باز کرد. پارما در دقیقه 72 توسط فرانکو واسکز تنها یکی از گل‌های خورده را جبران کرد تا در نهایت همان اشتباه مرگبار سنگربانش منجر به شکست این تیم شود.

سری A , جان لوئیجی بوفون , تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا ,

پارما با این نتیجه با 45 امتیاز در رده سیزدهم جدول ماند. البته این تیم پیش از این هم شانسی 

 
تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی