نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه اعلام شد

کدخبر: 491703
نتایج آزمون کتبی استخدامی کادر اداری قوه قضاییه از طریق پروفایل کاربری داوطلبان در وب‌سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی اینترنتی https:// hrtc.ir اعلام شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از میزان نتایج آزمون کتبی استخدامی کادر اداری قوه قضاییه در وب سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام شد.

نتایج آزمون کتبی استخدامی کادر اداری قوه قضاییه از طریق پروفایل کاربری داوطلبان در وب سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی اینترنتی https://hrtc.ir/ اعلام شد.

داوطلبان در صورت احراز و کسب نصاب قبولی در این آزمون به مرحله بعدی که بررسی و تأیید مدارک ارائه شده است، راه می‌یابند.
زمان و مکان مصاحبه داوطلبان پذیرفته شده که مدارک آن‌ها مورد تأیید قرار می‌گیرد، متعاقباً از سوی کارگزینی دادگستری استان محل خدمت انتخاب شده به آنان اطلاع رسانی خواهد گردید.
کسب حدنصاب در آزمون کتبی، هیچ‌گونه حق استخدامی برای داوطلبان ایجاد نمی‌کند و دعوت از افرادی که مدارک آنان تأیید گردیده است، جهت مصاحبه تخصصی، به ترتیب نمره مکتسبه آنان و تا دو برابر ظرفیت پذیرش صورت می‌پذیرد.
پس از برگزاری مصاحبه تخصصی، معرفی افراد به گزینش بر اساس مجموع نمره کل نهایی آنان با وزن هفتاد درصد (۷۰ درصد) برای آزمون‌های کتبی (عمومی و تخصصی) و سی درصد (۳۰ درصد) برای مصاحبه تخصصی و با در نظر گرفتن امتیازات و سهمیه‌های قانونی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (نفر اصلی) صورت خواهد پذیرفت.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی