آغاز بلیت فروشی بازی سپاهان-استقلال از امروز

کدخبر: 492542
بلیت‌فروشی مسابقه روز چهارشنبه میان تیم‌های استقلال و سپاهان از امروز (دوشنبه، ۱۲اردیبهشت‌) ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه آغاز می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان گفت: زمان بلیت فروشی بازی تیم‌های سپاهان و استقلال از امروز دوشنبه از طریق دو سایت رسمی آغاز می‌شود.

علی ناظری در حاشیه دیدار تیم‌های سپاهان و مس در مرحله پلی‌آف لیگ برتر هندبال در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بلیت‌فروشی مسابقه روز چهارشنبه میان تیم‌های استقلال و سپاهان از امروز (دوشنبه، ۱۲اردیبهشت‌) ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه آغاز می‌شود و هواداران می‌توانند از دو آدرس www.sepahansc.ir و www.basa.ir/ticket برای تهیه بلیت مورد نظرشان استفاده کنند.

وی افزود: سکوهای در نظر گرفته شده برای هر گروه روی سامانه بلیت فروشی مشخص شده تا تداخلی در محل استقرار هواداران به وجود نیاید.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان تأکید کرد: از هواداران  خواهشمندیم هنگام مراجعه به ورزشگاه، حتماً کارت شناسایی، کارت ۲ دوز واکسیناسیون و همچنین پرینت یا نسخه الکترونیکی بلیت خود را به همراه داشته باشند. همچنین رعایت پروتکل‌های بهداشتی از قبیل ماسک و رعایت فاصله اجتماعی الزامی است.

ناظری درباره ظرفیت تعیین شده برای هواداران دو تیم در ورزشگاه، تصریح کرد: طبق دستورالعمل، ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه برای استقرار هواداران در نظر گرفته شده و به همین دلیل تعداد ۲۱ هزار و ۱۰۰ بلیت فروخته خواهد شد. از این تعداد ۱۹ هزار بلیت برای طلایی پوشان و ۲۱۰۰ بلیت نیز به هواداران استقلال تعلق دارد.

وی اضافه کرد: مراجعان می‌توانند از ورودی‌های غربی، شرقی و جنوبی وارد ورزشگاه نقش جهان شوند که در همه آن‌ها گیت‌های الکترونیکی آماده به کار هستند. پارکینگ‌های ورزشگاه نیز برای رفاه حال تماشاچیان به‌طور مجزا مشخص شده است.

تیتر یک
  • پس لرزه اظهارات رابرت مالی در بازار ارز ایران

    اقتصادنیوز ، بازار ارز و طلا امروز شاهد پیشروی همزمان قیمت دلار متشکل، قیمت سکه و قیمت طلا بود.

از دست ندهید
فلای تودی