انفجار مهیب منزل مسکونی در نعمت آباد تهران

کدخبر: 494216
اقتصادنیوز: در طبقه آخر یک ساختمان دو طبقه قدیمی انفجار روی داده بود و بر اثر شدت این انفجار شیشه های این ساختمان تخریب شده بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حادثه انفجار یک منزل مسکونی در نعمت آباد تهران ۲ جوان تبعه کشور افغانستان را مصدوم کرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به حادثه انفجار منزل مسکونی گفت: ساعت ۱۰:۱۵ امروز این حادثه در محله نعمت آباد خیابان طالقانی به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران ایستگاه شماره ۸۱ به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: با حضور آتش نشانان مشاهده شد در یک ساختمان دو طبقه قدیمی و در طبقه آخر یک واحد ۶۰ متری انفجار روی داده بود و بر اثر شدت این انفجار شیشه های این ساختمان تخریب شده بود.

وی با بیان اینکه این حادثه منجر به شعله وری نشد، گفت: آتش نشانان وارد عملیات شدند و ۲ مرد جوان ۱۸ و ۲۰ ساله تبعه کشور افغانستان که دچار سوختگی شده بودند را تحویل عوامل اورژانس دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران علت این حادثه را نشت گاز شهری از طریق یکی از وسایل گاز سوز اعلام کرد.

وی با بیان اینکه این گونه حوادث در این فصل سال افزایش یافته است، گفت: بسیاری از شهروندان به هنگام جمع آوری وسایل گاز سوز با درپوش نسبت به مسدود کردن لوله های گاز اقدام نمی کنند و وقتی که کمی هوا سرد می شود با استفاده از اجاق های خوراک پزی و سایر وسایل سعی می کنند که هوا را گرم کنند که این کار بسیار خطرناک و نا ایمن است و شهروندان به هنگام جمع آوری بخاری حتما نسبت به مسدود کردن لوله های گاز اقدام کنند.

انفجار منزل مسکونی در نعمت آباد تهران ۲ مصدوم داشت


 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: دیروز ارزش اونس طلا در بازارهای جهانی کاهش پیدا کرد اما بیت کوین ثابت ماند.

از دست ندهید
فلای تودی