یک نماینده مجلس: صنعت خودروسازی به طهرانی مقدم‌ها و حاجی زاده‌ها سپرده شود

کدخبر: 494480
اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار در مجلس در صفحه شخصی توئیترش نوشت: «انتشار تصاویر باکیفیت ماهواره‌ نور۲ سپاه از دو نقطه کشورمان و پایگاه ناوگان پنجم دریایی آمریکا در بحرین، گویای این واقعیت است که باید صنعت خودروسازی را به طهرانی مقدم ها و حاجی زاده ها سپرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار تصاویر ماهواره‌ نور۲ سپاه گفت: این موضوع گویای این واقعیت است که باید صنعت خودروسازی را به طهرانی مقدم ها و حاجی زاده ها سپرد.

اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار در مجلس در صفحه شخصی توئیترش نوشت: «انتشار تصاویر باکیفیت ماهواره‌ نور۲ سپاه از دو نقطه کشورمان و پایگاه ناوگان پنجم دریایی آمریکا در بحرین، گویای این واقعیت است که باید صنعت خودروسازی را به  طهرانی مقدم ها و حاجی زاده ها سپرد.

درنگ جایز نیست. جان و مال مردم را از چنگال مافیا نجات دهید و مافیا را به پنجه عدالت.»

۱۷ اسفندماه ۱۴۰۰ همزمان با اعیاد شعبانیه نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با استفاده از ماهواره بر سه مرحله ای قاصد از کویر شاهرود ماهواره نور ۲ (دومین ماهواره نظامی سپاه پاسدارن) را در مدار ۵۰۰ کیلومتری زمین قرار داد که این اقدامی بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشتت.

تیتر یک
  • ضعف دلار ادامه پیدا می‌کند؟

    اقتصادنیوز: به گفته بسیاری از تحلیلگران، بزرگترین عامل محرک حرکت صعودی طلا، در روزهای اخیر روند نزولی شاخص دلار آمریکا …

از دست ندهید
فلای تودی