خداحافظی مارسلو با سانتیاگو برنابئو/ عکس

کدخبر: 496688
مارسلو ستاره و البته اسطوره برزیلی رئالی ها که عنوان پرافتخار ترین بازیکن رئال مادرید را از لحاظ کسب قهرمانی در کارنامه اش یدک میکشد، در میان تشویق شدید بازیکنان و حاضر در برنابئو پس از 16 سال حضور درخشان در مادرید از هواداران رئال خداحافظی کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازفارس، شب گذشته در آخرین بازی فصل رئال مادرید در لالیگا، مارسلو در دقیقه 70 وارد زمین شد تا آخرین لحظات خود را در سانتیاگو برنابئو سپری کند.

مدافع چپ رئال مادرید سال 2006 از فلومیننسه برزیل به رئال مادرید آمد و پس از یک فصل به بازیکن بزرگ کهکشانی‌ها نام گرفت. او با درخشش در ترکیب رئال مادرید به یکی از بهترین مدافعان چپ تاریخ فوتبال نام گرفت.

مارسلو 546 بازی برای مادرید انجام داد و توانست 24 جام با این تیم بدست آورد. این بازیکن 4 بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده و می‌تواند این آمار را در تاریخ 8 خرداد به عدد 5 برساند. رئال مادرید با لیورپول در فینال استادو دو فرانس رقابت خواهد کرد.

مدافع برزیلی قرار است به کشورش بازگردد و در آنجا به فوتبالش پایان دهد. آنچلوتی در خصوص او گفت: او هنوز کاپیتان ماست و در بازی فینال مقابل لیورپول ما را همراهی خواهد کرد.

تیتر یک
از دست ندهید