حمبد جبلی به شبکه نمایش خانگی می آید؟

کدخبر: ۵۰۲۵۳۰
صداپیشه محبوب «کلاه قرمزی» پس از ۴ سال به عنوان نویسنده و کارگردان بازمی‌گردد.
حمبد جبلی به شبکه نمایش خانگی می آید؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزنامه خراسان، در ماه‌های گذشته که مجموعه «مهمونی» به کارگردانی ایرج طهماسب در حال انتشار بوده است، شایعاتی درباره اختلاف این برنامه‌ساز با حمید جبلی یار قدیمی‌اش منتشر شد. با این حال کامنت محبت‌آمیزی که طهماسب در صفحه اینستاگرامی جبلی گذاشت، به نبود اختلاف میان این دو هنرمند قدیمی که خالقان شخصیت محبوب «کلاه قرمزی» به شمار می‌روند، تعبیر شد. چندی پیش نیز مجید توکلی مشاور طهماسب در «مهمونی»، خبر داد که حمید جبلی سر تمرین و ضبط این برنامه حاضر شده و اختلافی بین آن‌ها نیست. اگرچه مشخص نشد چرا جبلی در «مهمونی» طهماسب حضور ندارد.

جبلی خداحافظی نکرده است

ظهر دیروز گفت وگویی از مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال «نون . خ» در خبرگزاری تسنیم منتشر شد که در آن، از نویسندگی برنامه‌ای توسط حمید جبلی برای پلتفرم تلوبیون خبر می‌داد: «فکر می‌کنم به زودی خواهید شنید که آقای حمید جبلی سریالی را در واقع نویسندگی و اداره خواهند کرد. ان‌شاءا... امیدوارم که ساخته شود. البته بنا دارد با تلوبیون همکاری داشته باشد. اگر این اتفاق بیفتد، یک سریال در حوزه کودک و نوجوان ساخته خواهد شد.» بنابراین اخباری که پیشتر مبنی بر خداحافظی حمید جبلی از عرصه هنر و تمرکز او بر نگارش خاطراتش منتشر شده بود، اشتباه است و این هنرمند ۶۴ ساله گزیده‌کار، همچنان قصد فعالیت جدی هنری دارد؛ اتفاقی که مایه خوشحالی مخاطبان به ویژه علاقه مندان پرشمار «کلاه قرمزی» است، چراکه صداپیشه این عروسک محبوب، خودش هم بسیار محبوب است و احتمال موفقیت او نیز بالاست. او در کل دهه ۹۰، به جز صداپیشگی «کلاه قرمزی»، فعالیت تصویری نداشت و به نوشتن خاطرات خود و چند نمایش نامه پرداخت. آخرین حضور جدی حمید جبلی در عرصه نمایش، به «کلاه قرمزی ۹۷» برمی‌گردد.

جدایی طهماسب و جبلی رسمی شد

بر اساس شنیده‌های خراسان، مهدی فرجی که این خبر را برای اولین بار منتشر کرده، تهیه‌کننده این پروژه خواهد بود و کارگردانی آن را نیز خود حمید جبلی به عهده خواهد داشت. اگر این پروژه به نتیجه برسد، طهماسب و جبلی پس از مدت‌ها در حالی که همزمان در حال کارند، دو پروژه متفاوت را راهبری خواهند کرد و با یکدیگر همکار نخواهند بود؛ طهماسب در نماوا و حمید جبلی در تلوبیون پلاس. اگرچه این جدایی لزوما به معنای اختلاف بین این دو نیست. حال باید امیدوار ماند که پروژه حمید جبلی در تلوبیون پلاس به نتیجه برسد و منتشر شود تا پس از مرضیه برومند و ایرج طهماسب، ضلع سوم برنامه‌سازان خاطره‌ساز کودک و نوجوان دهه‌های گذشته تلویزیون، این بار در پلتفرم‌ها تکمیل شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی