تعرض شیطانی پسر شیاد به دختر نوجوان با وعده خواستگاری

کدخبر: 504465
چند روز قبل دختر نوجوانی همراه پدرش به پلیس رفت و گفت که ۸ ماه قبل در راه برگشت از مدرسه با پسری به نام سهیل آشنا شده و شماره تلفن او را گرفته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین، او ادامه داد: یک هفته بعد با سهیل تماس گرفتم و بعد از آن دوستی ما شروع شد. در این مدت رابطه خوبی با هم داشتیم تا اینکه سهیل مدتی قبل مرا به میهمانی در خانه‌اش دعوت کرد. پسردایی سهیل و دوست دخترش نیز آنجا بودند. بعد از ساعتی وقتی آنها آنجا را ترک کردند سهیل مرا آزار داد و از من فیلم و عکس تهیه کرد، بعد هم مرا با خودرواش به خانه رساند. او به من گفت به کسی از این ماجرا حرفی نزنم، چون قصد ازدواج با من را دارد، اما اگر شکایت کنم فیلم و عکس‌ها را منتشر می‌کند.

دختر نوجوان گفت: ابتدا به خانواده‌ام حرفی نزدم، اما از آنجا که دچار افسردگی شده بودم خانواده‌ام به من شک کردند و من برای اینکه پدرم متوجه ماجرا نشود از خانه فرار کردم و به شمال رفتم، اما دوباره به خانه برگشتم و به ناچار ماجرای آن شب را به پدر و مادرم گفتم و به درخواست خانواده‌ام، برای شکایت به اداره پلیس آمدم.

با شکایت دختر نوجوان، پرونده‌ای در شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران تشکیل شد و به دستور بازپرس محمد امین تقویان تحقیقات برای بازداشت پسر جوان ادامه دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی